Category: Target

VIDEO| Shpëtim Idrizi: Me fitoren e opozitës në Shqipëri, do të fitojnë të gjithë shqiptarët!

31/03/2021

Sonte në një intervistë ekskluzive për emisionin "Target" nga Emad Mehmeti në Almakos, ka folur kryetari i PDIU, Shpëtim Idrizi. Me kryetarin e PDIU do ... Read More

(VIDEO) EKSKLUZIVE| Zëvendëskryeministri bullgar: Me shqiptarët jemi miq, kemi luftuar kundër serbëve!

22/02/2021

Zëvendëskryeministri bullgar, Krasimir Karakaçanov i ka dhënë një intervistë ekskluzive medias në gjuhën maqedonase ZOOM.MK, ku mes tjerash thotë se bullgarët dhe shqiptarët ndër vite ... Read More

(VIDEO) Liridon Useini: BESA funksionon si BDI-ja, është përjashtuese ndaj të rinjve

16/02/2021

Sonte në emisionin “Target” nga Emad Mehmeti në Almakos, i ftuar është Liridon Useini, kryetar i F. R. i Lëvizjes BESA. - Sa kanë hapësirë ... Read More

(VIDEO) Fatmir Bytyqi: Ja çka parasheh pakoja e pestë ekonomike dhe ligji e diela ditë jo pune

15/02/2021

Sonte në një intervistë ekskluzive në emisionin "Target" nga Emad Mehmeti në Almakos, i ftuar është Fatmir Bytyqi - Zëvendëskryetar i Qeverisë, përgjegjës për Çështje ... Read More

(VIDEO) Bedri Ajdari: Të dalim sa më masovikisht në protestat e së premtes!

27/01/2021

Sot në një intervistë ekskluzive për “Target” nga Emad Mehmeti në #Almakos, i ftuar është Bedri Ajdari - një nga familjarët e të akuzuarve në ... Read More

(VIDEO) Deputetja e AAA-ASH: Ligjin për shtetësi e kemi amanet, po të ishim në Qeveri do ta zgjidhnim për 100 ditë!

20/01/2021

Sonte në emisinion “Target” nga Emad Mehmeti që transmetohet në Almakos, e ftuar është deputetja e “Alternativa”, Safije Shahini Sadiki, njëherit pjesë e koalicionit AAA-ASH ... Read More

(VIDEO) Petre Shilegov: Këto janë planet e mia për vitin 2021

04/01/2021

Sonte në emisionin "Target" nga Emad Mehmeti në Almakos, i ftuar është kryetari i Komunës së Shkupit, Petre Shilegov. Me të do të flasim për ... Read More

(VIDEO) Stevo Pendarovski: Kemi disa figura të përbashkëta historike si Skenderbeu, Nënë Tereza, Goce Dellçevi

27/12/2020

Sot në një intervistë ekskluzive për “Target” nga Emad Mehmeti në #Almakos, mysafir është kryetari i shtetit, Stevo Pendarovski. - A e menaxhon pushteti si ... Read More

VIDEO INTERVISTË| Nënkryetari i VMRO-DPMNE-së: Ali Ahmeti dhe Zoran Zaevi e ndihmojnë biznesmenin e qarqeve ekstremiste të Kishës Ortodokse Serbe!

16/11/2020

Sonte në emisionin “Target” nga Emad Mehmeti në Almakos, i ftuar është nënkryetari i VMRO-DPMNE, Aleksandar Nikoloski. Me të flasim për aktualitetin politik në përgjithësi ... Read More

VIDEO INTERVISTË| Fejzi Hajdari: Ja si e shoh takimin Mickoski-Gashi-Sela!

09/11/2020

Hajdari: Ali Ahmeti herë bën partner Mijallkovin e herë Zaevin, pse e drejta e takimeve ti takojë vetëm BDI-së? Sonte në emisionin “Target” nga Emad ... Read More

VIDEO INTERVISTË| A do të kemi orë policore dhe karantinë?! Tregon Venko Filipçe ekskluzivisht për “Target”

26/10/2020

Pas situatës së rënduar me koronavirusin në vendin tonë dhe në fillim të sezonit të tretë të emisionit “Target” nga Emad Mehmeti në Almakos, intervistën ... Read More

VIDEO INTERVISTË| Ziadin Sela: Ali Ahmeti do t’i humb zgjedhjet si Kadri Veseli në Kosovë! Ky është programi jonë i fitores

15/03/2020

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, ekskluzivisht për emisionin “Target” nga Emad Mehmeti në #Almakos, ka folur për sjelljen e ish - kryeministrit Zoran ... Read More