(VIDEO) Bedri Ajdari: Të dalim sa më masovikisht në protestat e së premtes!

(VIDEO) Bedri Ajdari: Të dalim sa më masovikisht në protestat e së premtes!

Sot në një intervistë ekskluzive për “Target” nga Emad Mehmeti në #Almakos, i ftuar është Bedri Ajdari – një nga familjarët e të akuzuarve në rastin “Monstra”.

– Çka po ndodh me rastin “Monstra”?
– A solli ndonjë provë të re prokurorja Fatime Fetai?
– Zoran Zaev a ka ndonjë bombë të papublikuar për rastin “Monstra”?
– Kush i organizon protestat këtë të premte në Shkup dhe çka pritet të arrihet?

Për këto dhe shumë të tjera flet për “Target” Bedri Ajdari. Ndiqeni intervistën e plotë më poshtë: