Category: Showbiz

Çka po ndodh me Qëndresën, në këtë gjendje ka përfunduar

05/08/2021

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Belkiz bëhet gati për dasmë, kaq bukur është rregulluar të frizerka

04/08/2021

Belkiz Kera, u bë e njohur pasi u martua me lojtarin e njohur kosovar, Milot Rashicën. Nga kjo martesë, çifti janë bërë prindër të një ... Read More

Ky grim e ka transformuar krejtësisht Xhensila Myrtezajn, nuk po e njeh askush

04/08/2021

Xhensila u paraqit mjaft joshëse në rrjete sociale. Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale. Ajo ka publikuar së ... Read More

‘Në stilin e valltareve arabëve’, Engji mahnitë me fustanin që ka veshur sot

04/08/2021

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si ... Read More

Barack Obama mbush 60 vjeç, Michelle e uron me fjalët e ndjera: Arritja jote më e madhe, një baba i mrekullueshëm

04/08/2021

Ish-presidenti i SHBA, Barack Obama ka ka festuar sot 60-vjetorin. Nuk ka munguar as urimi i bashkëshortes së tij Michelle Obama e cila ka postuar ... Read More

Dua Lipa provokon “keq” me fotot e fundit, shfaqet pa sutjena

04/08/2021

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa ka treguar format seksi trupore që ka. Ajo tash e sa ditë po qëndron në bregdetin shqiptar, duke ... Read More

Nora nuk i lë vend imagjinatës, del me këtë veshje super provokuese në publik

04/08/2021

Nora Istrefi është një prej këngëtaret më të pëlqyera kosovare. Ajo është gjithnjë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo. Përveç muzikës, ajo është shumë ... Read More

“I lutem Zotit të plakemi bashkë”, Devis Xherahu surprizon partneren për ditëlindje

04/08/2021

Ertemiona Mejdani feston sot ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë nuk ka munguar një dedikim romantik nga Devis Xherahu. Me një foto përqafuar me ... Read More

I ka kaluar të 40-tat, por trupi i Edona Llalloshti duket si i një 20 vjeçarje

04/08/2021

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare. Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo. Edona përveç që ... Read More

Remzie Osmani i reagon Dua Lipës, vallëzoi nën tingujt e këngës së saj

04/08/2021

Vallëzoi nën tingujt e këngës së saj, Remzie Osmani i reagon Dua Lipës. Ajo ka vallëzuar vallen tradicionale. Dua Lipa, ka zgjedhur Shqipërinë për pushime ... Read More

“Nuk e harron as vendin, as gjuhën dhe as muzikën shqipe”, pasi Dua e dogji me këngën e saj, reagon këngëtarja shqiptare

04/08/2021

Para pak orësh, Dua na ka kënaqur të gjithëve teksa ka publikuar në “Instagram” një video shumë të këndshme, ku shfaqet me gotën e rakisë ... Read More

Albërie Hadërgjonaj edhe pa filtera është ‘nanush;

04/08/2021

Befason Albërie Hadërgjonaj: Edhe pa filtera jam nanush. Këngëtarja e njohur shqiptare, Albërie Hadërgjonaj, jo pak herë ka qenë e komentuar për dukjen e saj.Teksa ... Read More