Sulmon gruan në Prishtinë

Sulmon gruan në Prishtinë

Një person është arrestuar pasi që pas një mosmarrëveshje, ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 19:30, në Prishtinë.

Sipas raportit të policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërkaq, me urdhër të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

TAGS