Kërcënon bashkëshorten dhe nënën e vet në Gjilan

Kërcënon bashkëshorten dhe nënën e vet në Gjilan

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi kishte kanosur bashkëshorten dhe nënën e tij.

Gjatë kontrollimit te i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një thikë.

Me vendimin e prokurorit, i dyshuari është dërguar në qendrën e mbajtjes. /Telegrafi/

TAGS