Burri rrah gruan në Fushë Kosovë

Burri rrah gruan në Fushë Kosovë

Një person është arrestuar i cili pas një mosmarrëveshje verbale e ka sulmuar bashkëshorten e tij e cila i pasojë e sulmit ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Rasti ka ndodhur të martën rreth orës 21:00, në Fushë Kosovë.

Sipas raportit të policisë, i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

TAGS