Tag: siç

Shpati do të “çmendet” kur ta sheh këtë foto të fejuarës së tij

18/01/2021

E fejuara e Shpat Kasapit sjell foto nga dhoma e fjetjes. Siç dihet tashmë, këngëtari Shpat kasapi është fejuar dhe duket mjaftë i lumtur në ... Read More

Mësohet se kush janë katër kandidatët për postin e presidentit të Barcelonës

11/01/2021

Këta janë katër kandidatët për postin e presidentit të Barcelonës. Siç dihet Barcelona momentalisht është pa president me dorëheqjen e dhënë të Josep Maria Bartomeu ... Read More

Jonidën apo Romeon? Ja kë zgjedh Bora Zemani

09/01/2021

Siç tashmë të gjithë e dimë, moderatorja Bora Zemani po jeton një histori të bukur dashurie me aktorin e humorit, Donald Veshaj. Gjithashtu, këngëtarja Jonida ... Read More

Pa grim e pa filtër, Jehona Sopi befason me pamjen

06/01/2021

Jehona Sopi ashtu siç nuk e keni pare. Ndonëse jemi mësuar t’i shohim të rregulluara deri në detajin e fundit, disa prej këngëtareve shqiptar enuk ... Read More

Nëse jeni përdorues i iPhone duhet të bëni këtë veprim çdo javë

05/01/2021

Këtu kemi një këshillë të thjeshtë. Rindizni telefonin çdo javë ose siç njihet ndryshe “Restart.” Mbajmë mend një kohë kur të gjithë kishin nevojë për ... Read More

Patrisi bën një gjest shumë të pahijshëm, si do të reagoj Tuna?

23/11/2020

Tuna dhe Patrisi janë dy personazhe shumë të përfolura. Kohët e fundit siç duket janë bërë trend puthjet në buzë mes prindërve e fëmijëve sado ... Read More

Vdekja e vëllait e ka humbur Besim Dinën

22/11/2020

Besim Dina i humbur nga vdekja e vëllait. Siç u bë e ditur pak ditë më parë, Besim Dina ka humbur vëllain, Bedriun, që siç ... Read More

Rrëfehet “Zogu Tiranës”: Ja pse më mungojnë shokët e burgut

10/11/2020

Hermes Nikaj ose siç i thërrasin ndryshe “Zogu i Tiranës”, prej 6 muajsh po qëndron në arrest shtëpie me shpresën e mbylljes së çështjes pas ... Read More

Me këtë veprim, a po e rrezikon shtatzëninë Sara?

27/10/2020

A po e rrezikon shtatzëninë Sara me këtë veprim? Siç dihet periudha e shtatzënisë është një nga periudhat më të bukura në jetë të një ... Read More

Krahasimi qesharak i Contes: Interi si Liverpooli

24/10/2020

Conte: Interi si Liverpooli. Conte kërkon durim për Interin e tij, siç patën durim në Angli me Liverpoolin. Trajneri i Interit, Antonio Conte, e ka ... Read More

Stresi bëhet nostalgjik, publikon foton e vjetër: Koha kur ngacmoja Keisin

15/10/2020

Historia e dashurisë së dyshes së njohur Stresi dhe Keisi siç duket ka nisur në lagje. Ka qenë Stresi ai që ka kujtuar këto kohë ... Read More

‘Jena bo me shku çik tek berberi’/ Zogu i Tiranës qan hallet me ndjekësit, e ka inatin me policinë

25/09/2020

Është “bërë i gjallë” në rrjetet sociale Hermes Nikaj, apo siç njihet nga të gjithë ‘Zogu i Tiranës’. Pas shumë kohësh ai ka postuar një ... Read More