Tag: pune

E paprirtur: Conte po e merr drejtimin e skuadrës së madhe

18/10/2021

Conte rikthehet në stol por jo tek Newcastle United. Mediat në Angli e bën si një punë të kryer Antonio Conten në stolin e Newcastle ... Read More

Pozat të “nxehta” nga pushimet luksoze, Françeska Jaçe bën namin në rrjet (FOTO)

03/09/2021

Teksa shumica e njerëzve janë rikthyer në punë, Françeska Jaçe është ende duke shijuar pushimet.Modelja e njohur ka udhëtuar nga një vend përrallor në tjetrin, ... Read More

Barcelona dorëzohet, Griezmann kthehet në Atletico Madrid

31/08/2021

Punë e kryer, Griezmann kthehet në Atletico Madrid. Befasia e kësaj mbrëmje është Antonio Griezmann Derisa të gjitha mediat prisnin një kalim të Mbappes në ... Read More

Drejtuesit e Milan në aksion, po synojnë transferimin e këtij lojtari nga Serie A

24/08/2021

AC Milan po kërkon një lojtar që luan në krah të djathtë dhe duhet të kryjnë punë shpejt pasi afatit të transferimeve të verës po ... Read More

U kry, këtë fanellë do ta djersitë Granit Xhaka sezonin e ri

03/08/2021

Punë e kryer, Xhaka shpërblehet me kontratë të re pasi dështoi transferimi në Romë. Tashmë mund të konsiderohet si e kryer, Granit Xhaka do të ... Read More

Pasi nisi punë në Ujësjellësin e Durrësit, Zaimina shijon pushimet në jaht

02/08/2021

Këtë fundjavë mediat publikuan lajmin se Zaimina kishte nisur punë në Ujësjellësin e Durrësit. Të shumtë ishin ata që u revoltuan nga ky lajm, por ... Read More

Man Utd – Varane, ky është lajmi i fundit

27/07/2021

Punë e kryer, Varane në United për 50 milionë euro, kontratë 4+1. Pas Sergio Ramos, nga Real Madridi do të largohet edhe Raphael Varane, çka ... Read More

Çfarë po ndodhë me kalimin e Brahim Diaz te Milani?

16/07/2021

Transferimi i Brahim Diaz në MIlan është pothuajse punë e kryer. Lojtari pritet që të mbërrijë këtë fundjavë në qytetin italian ku fillimisht pritet të ... Read More

“Do ushqehesh dhe ti, gjynah” Fifi i kthen përgjigjen epika komentuesit

16/07/2021

Fifi duket se po shijon pushimet, duke i alternur ato dhe me disa ditë pune. Krahas koncerteve që mban në bregdet, ajo gjen kohë edhe ... Read More

Sarri siguron transferin e parë te Lazio

01/07/2021

Punë e kryer: Sarri siguron transferin e parë te Lazio Një shqiptar është blerja e parë e epokës “Sarri” te Lazio. Mbrojtësi ynë kuqezi është ... Read More

PSG brenda 24 orëve transferon super lojtarin

30/06/2021

Është punë e kryer. Achraf Hakimi së shpejti do të kalojë zyrtarisht nga Interi te PSG. Lajmin e ka konfirmuar edhe shefi ekzekutiv i Interit, ... Read More

Giroud i thotë ‘PO’ Milanit, këto janë detajet e fundit

15/06/2021

Olivier Giroud ka pranuar ofertën e kontratës së AC Milan dhe tani agjentët e tij janë në punë për ta liruar atë nga Chelsea. Sipas ... Read More