Tag: publikun

Ish-e fejuara e Danit rregullohet e bëhet si kukull, për ku është nisur kështu?

20/01/2021

Dafina tashmë është përsonazh shumë i njohur për publikun. Ajo u bë e njohur si e fejuara e djalit të Danit, shkruan ORAinfo. Por, pak ... Read More

Me pallto të gjtatë dhe të kombinuar bukur me xhinëse, Ariana shkëlqen rrugëve të Stambollit

20/01/2021

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e ... Read More

Ermira publikon foton më të ëmbël me djalin e saj

20/01/2021

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë. Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me ... Read More

Nusja e Albanit lajmërohet nga vendi i punës, palltoja e saj mori tërë vëmendjen

19/01/2021

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun. Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë ... Read More

Gresa Behluli na prezanton me dhomën e saj të fjetjes

19/01/2021

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar. Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin ... Read More

Gëzimja del për shëtitje me vajzën, ju lënë pa fjalë me pamjen

19/01/2021

Gëzime Hamzaj po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun. Ajo u bë shumë e përfolur pas martesës me djalin e këngëtares ... Read More

Ariana shkon në Stamboll, me këtë veshje provokuese merr gjithë vëmendjen

19/01/2021

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë. Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e ... Read More

Adelina vishet e rregullohet njësoj me motrën e vogël, po duken si binjake

18/01/2021

Adelina Tahiri është një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës ... Read More

Nusja e Goldit publikon foto të disa viteve më parë, shikoni si dukej ajo

18/01/2021

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë. Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me ... Read More

Askush nuk e priste, Ermira e bën tortën me fytyrën e burrit dhe djalit!

17/01/2021

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë. Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me ... Read More

Gresa e Shkurta bëhen gati për të dal, veshja e tyre mori tërë vëmendjen

15/01/2021

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar. Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin ... Read More

Violeta del në qytet me veshje sportive, lë ‘pa mend’ me pamjen

15/01/2021

Violetë Kukaj vazhdon të jetë një këngëtare tejet e pëlqyer për publikun. Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e ... Read More