Tag: publikun

Çka po ndodh me Qëndresën, në këtë gjendje ka përfunduar

05/08/2021

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

Ky grim e ka transformuar krejtësisht Xhensila Myrtezajn, nuk po e njeh askush

04/08/2021

Xhensila u paraqit mjaft joshëse në rrjete sociale. Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale. Ajo ka publikuar së ... Read More

‘Në stilin e valltareve arabëve’, Engji mahnitë me fustanin që ka veshur sot

04/08/2021

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si ... Read More

Zanfina dhe Ema Ismaili shfaqen rrugëve të Prishtinës, kanë bukur janë rregulluar ato

03/08/2021

Zanfina Ismaili nuk është emër i panjohur për publikun shqiptar. Ani pse është distancuar nga skena muzikore ajo vazhdon të pëlqehet nga fansat besnik të ... Read More

Teuta pa pikë grimi, befason me pamje në qendrën e Vaksionimit

03/08/2021

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo. ... Read More

Gili shkon në kanagjeq, dizajni i fistanit të saj merr gjithë vëmendjen

02/08/2021

Gili është një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ajo është pjesë e skenës që një kohë të gjatë dhe përherë ka qenë shumë e ... Read More

Labi kaq shumë e do Qëndresen, ia vendos pikën në ballë

02/08/2021

Qëndresa është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit. Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e ... Read More

E veshur si nuse, Big Mama mahnitë me këtë pamje në dasmë

01/08/2021

Big Mama është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo vazhdon të sjellë projekte shumë të mira muzikore, shkruan ORAinfo. “Kanagjegji” është projekti ... Read More

‘Vera me ndeja’, Engji po shkëlqen në fustanin qe ka veshur në dasëm

01/08/2021

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si ... Read More

Kida pozon në foto sikur të kishte probleme me shëndetin

31/07/2021

Ku po i dhemb Kides? Këngëtarja e muzikës moderne, Orhidea Latifi, për publikun e njohur si Kida, së fundi është bërë hit me këngën me ... Read More

Fifi ka dal sonte, me këtë fustan provokues merr gjithë vëmendjen

29/07/2021

Filloreta Raçi vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ndonëse në moshë të re Fifi u bë një kantautore shumë e suksesshme, ... Read More

Gëzimja lajmërohet nga pushimet me burrin e saj, stili i saj i flokëve bie në sy

28/07/2021

Gëzimja tashmë është personazh shumë i njohur për publikun tonë. Ajo së pari u bë e njohur si reja e Remzie Osmani, shkruan ORAinfo. Ndërsa ... Read More