Tag: nëse

“Vetëm një gol në 600 minuta”, mediat franceze “bombardojnë” Messin

03/12/2021

Mediat franceze “bombardojnë” Messin. “Vetëm një gol në 600 minuta! Pak, shumë pak, aq më tepër nëse quhesh Lionel Messi dhe sapo ke fituar të ... Read More

Nëse e bind Haalandin t’i bashkohet Man Unitedit, ja sa milion do t’i fitojë Rangnick!

02/12/2021

Rangnick do fitojë 10 milionë euro nëse e bind Haaland t’i bashkohet Man Unitedit Manchester United do paguajë trajnerin e përkohshëm, Ralf Rangnick me një ... Read More

Labi i gatshëm t’i ofrojë ndihmë Adriana Matoshit: Nëse i duhet ndihma jonë ne jemi aty 24 orë

30/11/2021

Labi për Adriana Matoshin: Nëse i duhet ndihma jonë ne jemi aty 24 orë. Ditën e djeshme (e hënë) bëri bujë një postim i aktores ... Read More

Manchester United do ta shpërblejë Rangnickun, nëse arrin ta bëjë këtë gjë

26/11/2021

Rangnick do ta fitojë një bonus të madh nëse Man Utd arrin ta përfundoj sezonin në top katërshe. Manchester Unitedi ende nuk e ka konfirmuar ... Read More

Përse PSG nuk po arrin të rinovojë me Mbappen

20/11/2021

Paris Saint-Germain do të paguajë një çmim të lartë nëse rinovon marrëveshjen me Mbappen. Paris Saint-Germain dëshiron të zgjidhë të ardhmen e sulmuesit Kylian Mbappe, ... Read More

Ronaldo mund të largohet nga Manchester United, ky është kushti i tij

09/11/2021

Cristiano Ronaldo mund të largohet nëse Manchester United nuk arrin të sigurojë një vend në Ligën e Kampionëve për sezonin e ardhshëm. Cristiano Ronaldo bëri ... Read More

Bora Zemani tregon se për çfarë do t’i jepte fund lidhjes me Donaldin

07/11/2021

“A do të ndahej nga partnerja nëse ajo nuk e përmbush seksualisht”?, kjo është përgjigjja e Donaldit. Djemtë e maskuara si vajza, dhuruan një spektakël ... Read More

Pyetet se çfarë do të bënte me paratë nëse do fitonte BBV, Arjola Demiri zbulon detajet

06/11/2021

Pyetet se çfarë do të bënte me paratë nëse do fitonte BBV, Arjola Demiri: Do blija një shtëpi për veten dhe fëmijët e mi. Që ... Read More

A do ta shkëpusë kontratën me PSG-në, vëllai i Ramosit zbulon detajet

06/11/2021

Vëllau i Ramosit tregon nëse Sergio do të shkëpusë kontratën me PSG-në. Ditëve të fundit është spekuluar se PSG mund të shkëpusë kontratën me Sergio ... Read More

6 gjëra që nuk duhet t’ia thoni dikujt që vuan nga ankthi

29/10/2021

Është shumë më e dobishme të tregoni mbështetjen tuaj, edhe nëse nuk e kuptoni vërtet gjendjen ose si ndihet. Gati 1 në 5 persona ka ... Read More

Afrim Muqiqi paralajmëron protesta nëse deri të premten nuk lirohen masat: “Mbrëmë kishte dasëm nga pushtetarët”

26/10/2021

“Mbrëmë kishte dasëm nga pushtetarët” – Afrim Muqiqi paralajmëron protesta nëse deri të premten nuk lirohen masat. Oda e Hotelerisë dhe Turizmit (OHT) ka mbajtur ... Read More

Fifi vendos për emrin e djalit nëse do bëhej nënë

19/10/2021

Fifi zbulon se çfarë emri do t’i vendoste djalit nëse do bëhej nënë. Një temë shumë interesante është diskutuar nga banorët mbrëmjen e sotme. Teksa ... Read More