Tag: nëse

Lamtumirë Juventus, ky pritet të jetë ekipi i ri i Ronaldos

14/04/2021

Real Madrid dhe Paris Saint-Germain dy opsionet reale për Ronaldon. Nëse Cristiano Ronaldo largohet nga Juventusi, ai ka të ngjarë të bashkohet me Real Madrid ... Read More

Nëse jeni të infektuar me COVID-19, mos i hani këto ushqime!

14/04/2021

Mos i hani këto ushqime nëse jeni të infektuar me COVID-19. Ushqimet që duhet të konsumojë dikush që është i sëmurë me covid-19 tashmë i ... Read More

E hodhi fanellën, reagon Pirlo, tregon a do të dënohet Ronaldo

12/04/2021

Reagon Pirlo, tregon nëse Juventusi do ta dënojë Ronaldon pse e hodhi fanellën. Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, ka thënë se klubi nuk do ta ... Read More

Kjo i ndodh Juventusit nëse dështon të kualifikohet në Ligën e Kampionëve

08/04/2021

Paratë që do t’i humbte Juventusi nëse dështon të kualifikohet në Ligën e Kampionëve. Derisa ka mbetur jashtë garës për titullin e Serie A, të ... Read More

A janë njerëzit fetarë më të lumtur ose më të shëndetshëm?

08/04/2021

Nëse jeta ka një qëllim më fisnik, duam të dimë cili është e si lidhet me ne. Në fund të fundit, nëse ka Zot dhe ... Read More

Paralajmërimi i Shkumbin Istrefi: Nëse shkojmë në zgjedhje, unë nuk paguaj më tatim

04/04/2021

Shkumbin Istrefi: Nëse shkojmë në zgjedhje, unë nuk paguaj më tatim. Aktori i njohur shqiptar ka deklaruar se nuk do të paguaj tatime më nëse ... Read More

Kryteari i FFK-së: Nëse nuk intonohet himni i Kosovës, kthehemi në Kosovë

30/03/2021

Nëse nuk intonohet himni i Kosovës, kthehemi në Kosovë thotë kryetari i FFK-së. Nesër me fillim prej orës 20:45 Kosova do të luajë kundër Spanjës ... Read More

A do të luajë Ramos në ndeshjen ndaj Kosovës, flet trajneri i Spanjës

29/03/2021

Luis Enrique tregon nëse Ramos do të luaj ndaj Kosovës. Selektori i Spanjës, Luis Enrique, ka konfirmuar se pushimi i Sergio Ramosit ndaj Gjeorgjisë nuk ... Read More

Habit Ana: Do votoj atë parti që legalizon shtëpitë publike

28/03/2021

Ana Kauri, ishte e ftuar në rubrikën “Trotuar”, ku u diskutua nëse duhet te legalizohen shtëpitë publike në Shqipëri. Ajo u shpreh pro legalizimit dhe ... Read More

Tre trajnerë në garë për ta marrë drejtimin e Romës

23/03/2021

Tre trajnerët që mund ta zëvendësojnë Fonsecan te Roma Paulo Fonseca do të largohet nga Roma nëse ai nuk arrin të kualifikohet në Champions League ... Read More

A i dini misteret e 21 marsit, 5 teoritë tradicionale që ndodhin vetëm në ekuinoks

21/03/2021

Misteret e 21 marsit, 5 teoritë tradicionale që ndodhin vetëm në ekuinoks. Nëse të gjithë e kemi ditur që 21 marsi është ekuinoksi pranveror, meqenëse ... Read More

Çfarë u ndodhi aplikacioneve më të përdorura në të gjithë botën, WhatsApp & Instagram s’funksionuan

19/03/2021

Këto aplikacione për disa orë nuk punuan. Nëse edhe ju jeni përpjekur të dërgoni mesazhe në WhatsApp, por nuk keni arritur ta bëni këtë, nuk ... Read More