Tag: jeta

Tea del në darkë më Beartin, veprimi i saj “shokon” të gjithë

21/02/2021

Bearti e Tea nuk ndahen nga njëri tjetri. Ka vite që showbizi shqiptar dhe jeta publike në përgjithësi nuk ka njohur një dyshe më të ... Read More

Rrëfehet aktorja e njohur turke: I dashuri im nuk i sheh dot skenat e mia duke u puthur

20/02/2021

Deniz Baysal (Hazan): Fama nuk më ndryshoi e as nuk më pasuroi  Prindërit e saj u ndanë kur ai e vogël. Jeta e saj po ... Read More

Vdes aktori i njohur shqiptar

13/02/2021

Ndërron jetë aktori i njohur shqiptar, Andon Qesari. Është ndarë nga jeta në moshën 78-vjeçare aktori dhe regjisori i njohur shqiptar, Andon Qesari. Lajmin e ... Read More

Gjendet e vdekur në moshën 25-vjeçare modelja e njohur

10/02/2021

Modelja Kasia Lenhardt është ndarë nga jeta ditën e martë. Modelja në moshën 25 vjeçare ka lënë pas një djalë. E lindur në Poloni, ajo ... Read More

Patris Berisha e kujton me fjalë prekëse nënën e tij në 1 mujorin e vdekjes

09/02/2021

Patris Berisha e ka kujtuar nënën e tij në një mujorin e ndarjes së saj nga jeta. Berisha në Facebook ka publikuar një foto me ... Read More

Nexhmije Pagarusha duke kënduar pak ditë para se të vdiste, dalin pamje të papublikuara më parë

08/02/2021

Janë bërë një vit që kur është ndarë nga jeta bilbili i Kosovës, Nexhmije Pagarusha. Edhe në ditët e fundit të jetës së saj, bilbili ... Read More

Lajm i trishtë për sportin, ndahet nga jeta parakohe ish-futbollisti malazez i Skënderbeut

07/02/2021

Është ndarë nga jeta në moshën 63-vjeçare ish-futbollisti i Skënderbeut dhe ekipit kombëtar “Shpresa”, Milutin Kërçiç, i cili vuante prej disa kohësh nga një sëmundje ... Read More

Sporti shqiptar në zi: Ndahet nga jeta legjenda

05/02/2021

Sporti shqiptar është në zi, pasi legjenda është ndarë nga jeta. Lajm i hidhur për sportin shqiptar. Është ndarë nga jetë para kohe legjenda e ... Read More

I ati humbi betejën me Covid-19, Çiljeta Xhilaga prek me dedikimin e saj

02/02/2021

Pas ndarjes nga jeta në mënyrë të parakohshme si pasojë e COVID-19, këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka bërë një dedikim prekës për të atin. Këngëtarja ka ... Read More

Çfarë po ndodhë me Morena Tarakun? Modelja përfundon në spital

31/01/2021

Morena Taraku është ndër artistet që zgjedh të ndajë shumë detaje nga jeta e saj me fansat. Ashtu ka ndodhur edhe ditën e djeshme, teksa ... Read More

Sot u privua nga jeta, por mbrëmë Alberti po e shijonte këtë darkë të bukur

27/01/2021

Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur sonte në Prishtinë. Babai ka privuar nga jeta të birin, përcjell ORAinfo. E personi i privuar nga jeta ... Read More

Çiljeta Xhilaga humb njeriun e shtrenjtë: Lamtumirë…

15/01/2021

Inxhinieri shqiptar, Skënder Xhilaga është ndarë nga jeta sot në moshën 84-vjeçare. I ndjeri ka pasur lidhje gjaku me këngëtaren Çiljeta Xhilaga. Këngëtarja ka ndarë ... Read More