Tag: Hakan

Milan merr lajmin e mirë para ndeshjes kundër Cagliarin

18/01/2021

Skuadra e AC Milan do ndeshet me Cagliarin në kuadër të xhiros së 18-të të Serie A. Pas lajmit se Hakan Calhanoglu dhe Theo Hernandez ... Read More

Calhanogl ka një mesazh për tifozët pas humbjes nga Juventusi

07/01/2021

Calhanoglu, fjalë lideri pas humbjes! Mesazhi i turkut për tifozët kuqezi. Hakan Calhanoglu tashmë është totalisht një lider i Milanit. Një futbollist që nuk dorëzohet ... Read More

Calhanoglu rrit kërkesat për Milanin

28/12/2020

Calhanoglu dëshiron rritje page. AC Milan dhe përfaqësuesit e fubtbollistit turk, Hakan Calhanoglu, janë në bisedime për kontratën e re. Bisedimet ndërmjet AC Milan dhe ... Read More

Vjen lajmi i shumëpritur për Rosonerët: Calhanoglu-Milan, lajmi i fundit

22/12/2020

Calhanoglu-Milan, afron rinovimi. Hakan Calhanoglu mund të vazhdojë aventurën e tij në Milano për vitet e ardhshme. Çështja e rinovimit është bërë shumë e nxehtë ... Read More

Dridhet Milani, Calhanoglu lë Rosonerët

16/12/2020

Calhanoglu lë Milanin por jo Serie A. AC Milan do të duhet të përballet me faktin që Hakan Calhanoglu do të largohet këtë janar ose ... Read More

Ylli i madh afër rinovimit me AC Milanin

15/12/2020

Çalhanoglu afër rinovimit me AC Milanin. Reprezentuesi i Hakan Çalhanoglut do takohet me Milanin nesër për të diskutuar rinovimin e kontratës. Sipas Tuttosport, të dy ... Read More

Manchester United në aksion, nis kontaktet me yllin e Milanit

27/11/2020

Hakan Calhanoglu mund të ndryshojë ekip qysh në janar. Sipas Tuttosport, Manchester United tashmë kanë kontaktuar agjentin e Hakan Calhanoglu për të diskutuar për një ... Read More

Calhanoglut – Manchester United, vjen lajmi i fundit nga Italia

31/10/2020

Manchester Unitedi është i interesuar në transferimin e mesfushorit kreativ të Milanit, Hakan Calhanoglu. Këto raportime kanë ardhur pasi bisedimet për kontratën e re mes ... Read More

Zbulohet arsyeja pse Calhanoglu e refuzoi Juventusin, arsyeja nuk është Milani!

31/10/2020

Hakan Calhanoglu mund ta shijojë edhe Premierligën. Ole Gunnar Solskjaer e do në ‘Old Trafford’. Sipas BILD, ylli i Milanit, Hakan Calhanoglu, ka refuzuar gjatë ... Read More

Milanit i buzëqesh fati para ndeshjes me Romën, ylli i madh mund t’i kthehet për derbi

24/10/2020

Hakan Calhanoglu humbi ndeshjen e Milanit kundër Celtic të enjten në mbrëmje, pas një dëmtimi. Turku ka qenë shumë i rëndësishëm për ekipin në periudhën ... Read More

Milani po e humb Calhanoglun, afër kalimit te Interi

21/10/2020

Calhanoglu buzë kalimit në Inter, pasi Milani s’ia plotëson dëshirat. Hakan Calhanoglu është një nga futbollistët protagonistë të një momentit të jashtëzakonshëm që po kalon ... Read More

Calhanoglu: Milani nuk është larg prej Juves

15/03/2019

Hakan Calhanoglu pohon se Milani nuk është larg prej Juventusit. Pesë fitore rresht kanë katapultuar Milanin në vendin e tretë dhe në pozitë reale për ... Read More