Tag: dënuar

Ia dha një mikut macen e birësuar, ja çfarë i ndodhi zviceranit

16/04/2021

Ai është dënuar me 1 mijë franga Një burrë në Gjenevë u trondit pasi u gjobit me CHF 1,000 nga Shoqata e Gjenevës për Mbrojtjen ... Read More

Fjolla Morina në muaj mjalti, por Gjykata e Kukësit e dënon me 6 vite burg

25/03/2021

Telashet me drejtesine nuk e lene te qete Fjolla Morinen. Kengetarja eshtë dënuar me 6 vite burg nga Gjykata e Kukesit. Kjo e fundit u ... Read More

Ylli i Bayern Munichut dënohet me 50 mijë euro, kjo është arsyeja

15/03/2021

Lojtari i skuadrës së Bayernit është dënuar me 50 mijë euro. Ylli i Bayern Munichut, Kingsley Coman është lojtari më i fundit i dënuar sepse ... Read More

E zbulon për herë të parë, ja pse Shyhrete Behluli ishte dënuar me burg

03/01/2021

Shyhrete Behluli tregon sesi ishte dënuar me burg vetëm pse këndoi këngë nacionaliste. Këngëtarja ka zbuluar të pathëna nga jeta e saj. Shyhrete Behluli në ... Read More

Abuzoi me një 22-vjeçare shqiptare, ish-sulmuesi i Milan dënohet më 10 vjet burg

11/12/2020

Robinho dënohet më 10 vjet burg. Ish sulmuesi i Milan, Robinho është dënuar me nëntë vjet burg për dhu’nim në grup, ka konfirmuar sot gjykata ... Read More

Lajm i keq: Dënohet Morata

01/12/2020

Alvaro Morata është dënuar me dy ndeshje mos lojë pasi u ndëshkua me të kuq në ndeshjen kundër Beneventos. Sipas mediave në Itali, sulmuesi spanjoll, ... Read More

Drejtori i Juventusit dënohet rëndë, kjo është arsyeja

27/10/2020

Drejtori i Juventus është dënuar rëndë pasi është futur në zhveshtore dhe ka kërcënuar e fyer gjyqtarin. Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, është gjobitur ... Read More

“Dhunë në familje” dhe “Përndjekje”/ Dënohet me 6 muaj burg ish-futbollisti, Klodian Duro

27/07/2020

Ish-futbollisti i Kombëtares, Klodian Duro është dënuar me 6 muaj burg. Ai akuzohet për “dhunë në familje” dhe “përndjekje”, megjithatë ka arritur që të përfitojë ... Read More

Xhaxhai mashtronte me emrin e saj/ Reagon Greta Koçi: Lidhjet familjare s’i diktojmë ne, nuk mbaj përgjegjësi

02/04/2020

Pasi në media qarkulloi lajmi se xhaxhai i Greta Koçit, është dënuar me 7 vite burg pasi ka përdorur emrin e saj për të mashtruar ... Read More

Dënohet Ancelotti – ja sa lojë do të mungojë në stolin e Napoli

31/10/2019

21:46 | 10/31/2019 Trajneri i Napoli, Carlo Ancelotti është dënuar nga Federata Italiane e Futbollit. Ancelotti është dënuar me një ndeshje, pas skenave të ndodhura ... Read More

Dënohet gjyqtari i ndeshjes Brazili – Argjentina

05/07/2019

11:18 | 07/05/2019 Roddy Zambrano është dënuar nga Komisioni Disiplinor i kampionatit të Kupës së Amerikës. Zambrano ishte në qendër të vëmendjes pas përfundimit të ... Read More

Dënohen me shtatë vjet burgim dy persona nga Ferizaj për vrasje të rëndë në tentativë

20/05/2019

Gjykata Themelore në Ferizaj, departamentit për Krime të Rënda, ka dënuar me 7 vjet burgim B.Z dhe G.H. për vrasje të rëndë në tentativë. Sipas ... Read More