Rrahje masive në Prishtinë, tre të arrestuar

Pesë persona janë rrahur mes vete pas një mosmarrëveshje.

Ngjarja ka ndodhur të premten rreth orës 04:00, në Prishtinë.

Sipas raportit të policisë, tre prej të involvuarve janë arrestuar, ndërsa dy tjerë janë shoqëruar në stacionin policor.

Me vendim të prokurorit katër persona janë intervistuar në cilësinë e viktimës dhe të njëjtit janë liruar në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

TAGS