Policia gjen heroinë, arrestohen dy kumanovarë

Policia gjen heroinë, arrestohen dy kumanovarë

Ministria e Punëve të Brendshme njfoton se gjatë ditës së djeshme , respektivisht në ora 15:00 në Kumanovë policia ka arrestuar dy persona pasi në veturën e tyre është gjetur substancë narkoteki e llojit heroinë.

“Janë privuar nga liria M.A. (42) dhe D.C. (38), të dy nga Kumanova, të cilët kanë qenë në automjetin e pasagjerëve “Renault”, të drejtuar nga M.A., ku gjatë kontrollit është gjetur heroinë”, thuhet mes tjerash në njoftimin e MPB-së.