Në Pejë burri rrah gruan

Në Pejë një grua egjiptiane ka njoftuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar dhe rrahur nga bashkëshorti i saj, po ashtu egjiptian.

Viktima ka marrë trajtim mjekësor, kurse i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

TAGS