Tag: zhvillohet

Sot Derbi Tirana-Dinamo/ Policia: Ja rrugët që do të bllokohen

24/01/2022

Policia e Tiranës bën me dije planin e masave në kuadër të ndeshjes Tirana-Dinamo, që do zhvillohet sot në orën 19:45, në stadiumin “Air Albania”. ... Read More

Finalja e UECL në Tiranë, nesër takim i nivelit të lartë me ekspertë të UEFA-s dhe qeverisë

17/01/2022

Një takim me përfaqësues të nivelit të lartë do të zhvillohet në Tiranë në kuadër të përgatitjeve për finalen e UEFA Europa Conference League, që ... Read More

Roma – Juventus, formacionet zyrtare

09/01/2022

Sonte zhvillohet derbi në Serie A. Roma takohet me Juventusin në ndeshjen e javës së 21-të të Serie A. Tani janë publikuar edhe formacionet zyrtare: ... Read More

Iliri e puthi vajzën e tij në buzë, shikuesit e “masakrojnë” me komente

02/01/2022

Ilir Shaqiri, është njëri nga konkurrentët më të fortë në Big Brothet Albania Vip. Sonte po zhvillohet për herë të parë BBV për Vitin e ... Read More

Newcastle United – Man United, publikohen formacionet e mundshme

27/12/2021

Formacionet e mundshme: Newcastle United – Man United Sonte (e hënë) do zhvillohet vetëm një sfidë në Premierligë, ajo ndërmjet Newcastle United dhe Manchester United. ... Read More

UEFA ri-cakton përballjet për fazën 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve – vëmendja te dy super derbi

13/12/2021

Shorti i fazës së 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve po zhvillohet në këto çaste në Nyon të Zvicrës dhe atë mund ta ndiqni ... Read More

Publikohen formacionet zyrtare të duelit, Chelsea – Juve

23/11/2021

Njëra ndër ndeshjet më interesante zhvillohet sot në Stamford Bridge. Në Stamford Bridge zhvillohet ndeshja e raundit të pestë të fazës grupore në Ligën e ... Read More

Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve – vëmendja të kjo ndeshje

23/11/2021

Sot (e martë) rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve, derisa zhvillohet rrethi i pestë i fazës së grupeve. Dy takime mjaft interesante do të luhen ... Read More

Sot zhvillohet një përballje interesante në Superligën e Kosovës

21/11/2021

Sot zhvillohet ndeshja interesante mes Llapit dhe Ballkanit. Llapi dhe Ballkani do të luajnë sot (e diel) në ndeshjen mbyllëse të javës së 14-të në ... Read More

Sot luhet ndeshja e çmendur Liverpool – Atletico, formacionet e mundshme

03/11/2021

Liverpool – Atletico: Analizë, statistikë, parashikim dhe formacionet e mundshme. Sonte (e mërkurë) do të zhvillohet super përballja ndërmjet Liverpoolit dhe Atletico Madridit, në kuadër ... Read More

“Mungesat mund ta penalizojnë Partizanin”, Ledio Pano në “News Sport”: Tiranën e ka ndihmuar shumë akademia

22/10/2021

Në vigjilje të derbit të kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit e cila do të zhvillohet mbrëmjen e së hënës në orën 19:45 në stadiumin “AIR ... Read More

Gjilani – Drenica, formacionet zyrtare

20/10/2021

Formacionet zyrtare: Gjilani – Drenica. Sot (e mërkurë) do zhvillohet super sfida ndërmjet Gjilanit dhe Drenicës. Dy skuadrat që janë duke garuar për titull këtë ... Read More