Tag: vjeç

Suedi/ 14-vjeçari shqiptar mahnit jurinë në show-in e talenteve të reja (Video)

19/01/2021

Rejhan Bellani është vetëm 14 vjeç, por ka mahnitur me zërin e tij jurinë në një spektakël talentesh në Suedi. Rejhan, me prejardhje nga Kosova, ... Read More

Pamje për të mos u humbur! Brenda festës me aromë Bubqi të Bes Kallakut

20/11/2020

Sot është një ditë e veçantë në familjen Kallaku, ndërsa Besi mbush jo pak por 35 vjeç. E në këtë përvjetor nuk kishte si të ... Read More

Lajm i mirë: Pfizer thotë se vaksina kundër koronavirusit është 94 përqind efektive te personat mbi 65 vjeç

18/11/2020

Vaksina për COVID-19: Pfizer thotë se është 94 përqind efektive te personat mbi 65 vjeç. Vaksina për COVID-19, e zhvilluar nga Pfizer dhe BioNTech, duket ... Read More

Demi Moore trondit me deklaratën e saj: Mamaja më shiti për 500 dollarë tek përdhunuesi

12/11/2020

Aktorja me famë botërore, Demi Moore, sapo mbushi 58 vjeç. Me një karrierë goxha të zhvilluar në Hollivud për rreth katër dekada. Por përtej të ... Read More

E bija mbush 1 vjeçe, ish-deputeti shqiptar i organizon festën speciale

27/08/2020

Festë në familjen e ish-deputetit Brahimllari. Vajza e tij Siar ka mbushur 1 vjeç, e në këtë ditë të veçantë i ati i ka organizuar ... Read More

Silvio Berluskoni dhe e dashura e tij 53 vite më e re pushime në Sardenja

13/08/2020

Shtypi italian publikoi sot një fotografi të parë të Silvio Berlusconi, në moshën 83 vjeç, së bashku me të fejuarën e tij të re 30 ... Read More

Djali i kryeministrit Rama feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush Gregu

12/08/2020

Djali i kryeministrit Rama feston ditën e sotme ditëlindjen. Gregu mbush 30 vjeç sot dhe deri më tani ai nuk ka zgjedhur të postojë foto ... Read More

Aktori i njohur humb jetën nga COVID-19

06/07/2020

Aktori i njohur kanadez Nick Cordero 41 vjeç ka humbur jetën për shkak të komplikimeve nga koronavirusi. Cordero vdiq të dielën në spitalin Cedars-Sinai pasi ... Read More

Humb betejën me COVID-19, ndërron jetë një 38 vjeçar në QKUK

04/07/2020

Demush Shaha kreu i Institutit EPIK, ka njoftuar se vëllai i tij 38 vjeç ka nderruar jete. Sot më herët Shasha kishte treguar se vëllai ... Read More

Humb betejën me COVID-19, ndërron jetë një 38 vjeçar në QKUK

04/07/2020

Demush Shaha kreu i Institutit EPIK, ka njoftuar se vëllai i tij 38 vjeç ka nderruar jete. Sot më herët Shasha kishte treguar se vëllai ... Read More

Mban urinën për 18 orë pasi piu dhjetë biirra, e rëndë ajo që ndodh

25/06/2020

Një burrë 40 vjeç, i cili gjatë një dalje në darkë kishte pirë dhjetë shishe me bi.rrë, e mbajti urinën për 18 orë, duke pësuar ... Read More

Mban urinën për 18 orë pasi piu dhjetë birra, e rëndë ajo që ndodh

25/06/2020

Një burrë 40 vjeç, i cili gjatë një dalje në darkë kishte pirë dhjetë shishe me birrë, e mbajti urinën për 18 orë, duke pësuar ... Read More