Tag: Vëllai

Ledjana tregon çka thotë vëllai i saj për Mevlanin

07/04/2021

Ledjana tregon çka thotë vëllai i saj për Mevlanin. Raporti i Mevlanit dhe Ledjanës siç duket vetëm se po shkon dhe po bëhet më serioz. ... Read More

Pas varrimit të Albert Krasniqit, vëllai i tij vjen me postim prekës

28/01/2021

Vëllai i Albert Krasniqit vjen me postim prekës. Albert Krasniqit iu dha lamtumira e fundit sot në Varrezat e Qytetit në lagjen Dragodan të Prishtinës. ... Read More

“Është e komplikuar”, Patris Berisha flet për ndarjen nga Tuna

03/01/2021

Patrisi dhe Tuna më nuk janë në lidhje dashurie. Muzikanti Patris Berisha, dhe vëllai i tij, këngëtari Robert Berisha kanë qenë të ftuarsë fundmi në ... Read More

Kjo ishte telefonata e fundit e Maradonës

09/12/2020

Hugo Maradona, vëllai i Diego Armando Maradonës i cili u nda nga jeta më 25 nëntor për shkak të arrestit kardiak, tregon bisedën e fundit ... Read More

Qëndresa na prezanton familjen, kaq bukurosh e paska vëllain

28/11/2020

Këta janë babai e vëllai i Qendreses së Labit. Qendresa Bajrami është mjaftë e njohur dhe e tillë u bë që kur u lidh me ... Read More

Besim Dina në zi, i vdes vëllai

19/11/2020

Ka ndërruar jetë vëllai i Besim Dinës. Humoristi dhe prezantuesi Besim Dina, ka humbur sot një nga personat më të afërt dhe më të dashur. ... Read More

“S’lamë vend pa pyetur për ndonjë ilaç më tepër, të mposhtje virusin e poshtër”

21/08/2020

Për shkak të koronavirusit ndërroi sot jetë para kohe, Lulëzim Pasmaçiu, vëllai i biznesmenit të njohur, Ylli Ndroqi. Ai ndërroi jetë në spitalin “Shefqet Ndroqi”, ... Read More

I vëllai iu infektua me COVID-19, Turjan Hysko publikon rezultatin e tamponit: Nuk ma merrte mendja…

05/08/2020

Eljo Hysko ka rezultuar negativ në testin e fundit të COVID-19. Ka qenë i vëllai Turjan Hysko, i cili ka dhënë lajmin e mirë se ... Read More

Humb betejën me COVID-19, ndërron jetë një 38 vjeçar në QKUK

04/07/2020

Demush Shaha kreu i Institutit EPIK, ka njoftuar se vëllai i tij 38 vjeç ka nderruar jete. Sot më herët Shasha kishte treguar se vëllai ... Read More

Humb betejën me COVID-19, ndërron jetë një 38 vjeçar në QKUK

04/07/2020

Demush Shaha kreu i Institutit EPIK, ka njoftuar se vëllai i tij 38 vjeç ka nderruar jete. Sot më herët Shasha kishte treguar se vëllai ... Read More

Foto/ Getinjo në një lidhje? Reperi zbulon të dashurën e tij

30/01/2020

Ndryshe nga vëllai i tij Mozzik, reperi Getinjo ka preferuar ta mbajë larg mediave apo publikut jetën e tij private. Reperi është vazhdimisht aktiv në ... Read More

Vëllai i Loredanës: Këto janë rrena, fjalë të fëlliqura

08/05/2019

15:03 | 8 Maj 2019 15:03 | 8 Maj 2019 Përmes një videoje, vëllai i Loredanës ka reagaur pas lajmeve për arrestimin e motrës së ... Read More