Tag: tyre

Pasuria dhe fëmijët, ja kontrata e divorcit së Kim Kardashian dhe Kanye West

12/01/2021

Kriza mes Kim Karadashian dhe Kaney West duket se po thellohet dhe divorci mes tyre duket tashmë i pashmangshëm. Mbetet vetëm të mësohet se si ... Read More

Motrat Mustafa publikojnë foto të shumë viteve më parë, nuk do t’i njihni

11/01/2021

Motrat Mustafa janë këngëtaret që shumë të dashura kosovare. Këngët e tyre janë tejet të pëlqyera dhe nuk mungojnë në asnjë festë familjare, shkruan ORAinfo. ... Read More

Pas vdekjes së nënës, Roberti merr vendimin e papritur

11/01/2021

Para pak ditëve Robert dhe Patris kanë humbur nënën e tyre, Teutën. Lajmin e ish-vjehrres e kanë marrë rëndë edhe Tuna e Nora, përcjell ORAinfo. ... Read More

Kur duhet t’i lajmë dhëmbët, para apo pas mëngjesit? Ekspertët i japin fund dilemës

11/01/2021

Larja e dhëmbëve është thelbësore, por jo shumë njerëz e dinë që larja e tyre shumë shpesh mund të dëmtojë smaltin. Ose që vendosja e ... Read More

Robert dhe Patris Berisha humbin nënën, postimi prekës në rrjetet sociale

09/01/2021

Robert dhe Patris Berisha kanë humbur nënën e tyre. Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur Patris me anë të një njoftimi në Facebbok, ... Read More

Mësohen kundërshtarët e Barcelonës dhe Real Madridit në Copa del Rey

08/01/2021

Barcelona dhe Real Madrid mësojnë kundërshtarët e tyre në Copa del Rey. Sot është hedhur shorti për Kupën e Mbretit, ku Barcelona dhe Real Madrid ... Read More

Almeda dhe Tolga kaq të bukur e kanë përzgjedhur emrin për vajzën e tyre

05/01/2021

Këtë emër të bukur kanë përzgjedhur Almeda dhe Tolga për vajzën e tyre. Dy muaj më parë, çifti shumë i dashur për publikun, Almeda Abazi ... Read More

“Faleminderit Zoti im”, Gold Ag publikon foton me të bukur me Guerilin

03/01/2021

Gueril është emri që Goldi dhe Ermira i kanë vënë djalit të tyre i cili erdhi në jetë me datën 28 nëntor. Ardhja në jetë ... Read More

“Shihemi në dasmë”, Rudina dhe Marku ndajnë lajmin surprizë në ditën e parë të vitit

01/01/2021

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë. Pas propozimit të Frrokut në një nga vendet më të bukura të Turqisë, Cappadocia, Rudina tregoi se kanë ... Read More

Pak ditë pas lindjes, Ermira shkon në dasmë me fustan të hapur tek gjoksi e këmbët

28/12/2020

Ermira e Goldit shkon në dasmë me fustan të hapur tek gjoksi e këmbët. Si baurrat e tyre të famshëm, edhe nuset e estradës zgjojnë ... Read More

Këto të brendshme janë të rrezikshme për femrat

26/12/2020

Shumë femra veshin tanga sepse e urrejnë ta shohin se si skajet e mbathjeve të tyre vizatohen në pantallona apo kostume, dhe edhe pse janë ... Read More

Shpat Kasapi zyrtarizon lidhjen me partneren e tij, Selvijen (FOTO)

25/12/2020

Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvija, kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë. Dyshja organizuan një ceremoni private me familjarët e tyre dhe kanë ... Read More