Tag: Tashmë

Dybala-Juventus, ky është zhvillimi i fundit

23/09/2021

Duket se e ardhmja e Paulo Dybalas është tashmë e qartë. Juventusi është afër marrëveshjes për një kontratë të re me Paulo Dybala, me nënpresidentin ... Read More

“Vila24” nis sezonin, moderatorja Brunilda Lahe dhe skenografia e re, ftesa më e dashur e çdo mëngjesi

20/09/2021

Emisioni “Vila24” ka nisur sezonin me një koncept të ri. Shikuesit tashmë do zgjohen me imazhin e moderatores Brunilda Lahe e cila sjell një sërë ... Read More

Rudina Dembacaj ndan lajmin e shumëpritur, gati për ceremoninë martesore me Mark Frrokun

20/09/2021

Më në fund tashmë ka një datë. Siç e kishte lajmëruar edhe më herët, Rudina Dembacaj, ka vendosur për ceremoninë martesore me partnerin e saj, ... Read More

Engjëllusha Salihu flet për një ndër humbjet më të mëdha në jetën e saj

18/09/2021

Ajo tashmë është shndërruar në një nga artistet më të admiruara në treg e po ashtu edhe nga publiku shqiptar. Fjala është për këngëtaren e ... Read More

Deputetet që eksperimentuan me ngjyrat, Kryemadhi ndryshon look. Mimi Kodheli ‘heq dorë’ nga takat, çfarë veshën ministret e reja

18/09/2021

Tashmë që Kuvendi ka nisur, të gjithë sytë janë drejtuar tek salla e seancave plenare. Debatet politike, ligjet, votimet janë në fokus të mediave, por ... Read More

Vajza e Haxhinastos dhe djali i Naços zyrtarisht të martuar, ja pamjet nga ceremonia e dasmës

18/09/2021

Ish-ministrat Nasip Naço dhe Edmond Haxhinasto tashmë janë zyrtarisht krushqi. Djali i deputetit të PS-së Nasip Naços, Franko, i ka dhënë fund beqarisë, duke u ... Read More

Çenkuela Hasa: “Fit Station” rikthehet me risi, tashmë një hapësirë dedikuar femrës

12/09/2021

Tashmë që sezoni i ri televiziv ka nisur, gjithçka është gati për një sezon të dytë të “Fit Station”. Pas suksesit të vitit të shkuar, ... Read More

U pyet për ndërhyrje në buzë, Robert Berisha: I vetmi operacion që e kom bo është synet para 35 vjete

10/09/2021

Këngëtari dhe tashmë moderatori, Robert Berisha, është një emër shumë i komentuar në mediet rozë. Ai tregohet shumë i afërt me ndjekësit e tij ku ... Read More

Kombëtarja e Spanjës mbërrin në Kosovën, nesër luan në ‘Fadil Vokrri’

07/09/2021

Kombëtarja e Spanjës tashmë ka ateruar në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës. Kjo është bërë e ditur nga vet kombëtarja përmes një postimi në profilin e ... Read More

Learta del me vajzën e saj në natyrë,sa me shije e ka veshur atë

05/09/2021

Learta Jakupi, tashmë është nënë e dy fëmijëve. Ajo ka pak muaj që në jetë ka sjellë vajzën e saj të cilën e ka pagëzuar ... Read More

Partneri i Fjolla Morinës, Fisnik Syla: Zoti është i madh, gjithçka po bëhet mirë

05/09/2021

Fisnik Syla, biznesmeni nga Gjilani tashmë është bërë i njohur për publikuan e mediet falë partneres së tij, këngëtares Fjolla Morina. Ai po vazhdon të ... Read More

Moderatorja shqiptare bën deklaratën e papritur: Më ka ngacmuar futbollisti i Barcelonës

04/09/2021

Moderatorja sportive nga Kosova, Elmira Sadrija, është kthyer tashmë në një nga personazhet më të komentuar në mediat rozë.Mirëpo, vëmendje ka marrë edhe me një ... Read More