Tag: Takimi

Formacioni i mundshëm i Liverpoolit ndaj Aston Villës

09/04/2021

Ky lojtar do të jetë në mbrojtje Nesër me fillim nga ora 16:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Liverpoolit dhe Aston Villës, duel ky në ... Read More

Januzaj mbetet përsëri në bankën rezervë

30/03/2021

Takimi i sotëm lë në bankë rezervë Januzajn. Belgjika dhe Bjellorusia takohen sonte në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror “Katar 2022”. Për belgët kjo ... Read More

Mevlani deklarohet për Ledjanën, kjo është përgjigja e saj

30/03/2021

Sot në Për’Puthen ëstë transmetuar takimi i Mevlanit dhe Ledjanës. Mendohet të jetë një takim sqarues për ta për të dalë në një përfundim, nëse ... Read More

Me Antonelën sipër, Çimi bën pompa në studio

29/03/2021

Takimi mes Sarës dhe Çimit. Sot në Përputhen u transmetua takimi i Cimit dhe Sarës, ku gjatë takimit të tyre në palestër ai mbajti në ... Read More

PërPuthen +40/ Ndriçimi nuk përmbahet, bën pompa përpara takimit me Lindën: Kaq e mirë që je ti…

28/03/2021

Takimi i parë në PërPuthen +40 për ditën e sotme ka qenë ai mes Linditës dhe Ndriçimit. Ky i fundit është shprehur se takimi i ... Read More

Përballja e Andit me Jasminën: “Ajo përqafon të tjerët e më shikon mua”

17/03/2021

Andi dhe Jasmina të lumtur? Takimi i Jasminës dhe Andit po transmetohet paditen e sotme në Për’Puthen. Pas trasmetimit të pjesës së parë të takimit ... Read More

“M’u duk si film pornografik”, Antonela flet për takimin e Sarës me Atdheun

19/02/2021

Në puntatën e djeshme në “Për’puthen” u transmetua takimi i parë i vajzës së re, Sara me Atdheun. Takimi i tyre ishte shumë ndryshe nga ... Read More

Upsss, i hap bluzën dhe i ngre këmbët, takimi i Atdheut dhe Sarës

19/02/2021

Takimi i parë i Atdheut dhe Sarës ishte mëse romantik, të cilët ishin shumë pranë njëri tjetrit. Sara tha se e zgjodhi Atdheun pasi ishte ... Read More

Mevlani fton në kërcim Antonelën, reagon Ledjana

16/02/2021

Sot në Për’puthen është transmetuar takimi Mevlan – Ledjana. Por xhelozia mes treshes Mevlani, Antonela, Ledjana nuk ka të mbaruar. Mevlani dhe Ledjana u shprehën ... Read More

Napoli – Juventus, këto pritet të jenë formacionet startuese

13/02/2021

Sot me fillim nga ora 18:00 do të zhvillohet takimi ndërmjet Napolit dhe Juventusit, duel ky në kuadër të xhiros së 22’të në Serie A. ... Read More

Rrahmani flet pas ndeshjes me Atalantën: Ishte lojë e shpejt, aplikonin presion

11/02/2021

Mbrëmë u zhvillua takimi ndërmjet Atalantës dhe Napolit, duel ky në kuadër të gjysmëfinales në Kupën e Italisë. Napoli nuk e treguan vetën në këtë ... Read More

Takimi i Antonelës me Andin, Mevlani bëhet xheloz

09/02/2021

Sot, në Për’puthen është trasmetuar takimi Antonela – Andi. Mevlani e ka shfaqur hapur pëlqimin që ka për Antonelën, me të cilën ka dalë në ... Read More