Tag: Takimi

Bruno super xheloz për Efin, bën reagimin e papritur në mes të emisionit ndaj Bashkimit

23/11/2021

Sot në puntatën e Për’puthen është takimi midis Efit dhe Brunos.Ata e kanë zhvilluar takimin në studion e tatuazheve të Efit, por takimi nisi me ... Read More

U përjashtuan të dy nga “Për’puthen/ A janë në një lidhje Edi dhe Ada? Flet ish-konkurrenti dhe tregon si qëndron e vërteta e tyre

30/10/2021

Ndonëse ishin dy nga konkurrentët më të preferuar, Edi dhe Ada u përjashtuan nga “Për’puthen”! Shkelja e rregullave, pas një takimi në fshehtësi, ka bërë ... Read More

Tea e Andi ‘hakmerren’ ndaj ish-ave, shfaqen të lumtur bashkë!

19/10/2021

U deshën vetëm 5 ditë nga takimi i Beartit dhe Jasminës po t’ua kthyer me të njëjtën monedhë Andi e Tea. Minuta më parë në ... Read More

Kthehet sot Liga e Kampionëve, tetë ndeshje në orar – veçohet takimi Man City-PSG

28/09/2021

Sot kthehet Liga e Kampionëve, tetë ndeshje në orar – spikat takimi Man City-PSG. Liga e Kampionëve kthehet me xhiron e dytë të fazës së ... Read More

Tensionohet situata mes Juventusit dhe Ronaldos pas takimit të sotëm

26/08/2021

Situata mes Juventusit dhe Cristiano Ronaldos është tensionuar pas një takimi mes drejtuesve të klubit dhe menaxherit të lojtarit, Jorge Mendes. Sipas mediave të shumta ... Read More

Milan me këtë formacion synon ta mposht Sampdorian

23/08/2021

Sonte (e hënë) do të zhvillohet takimi mes Sampdorias dhe Milanit, e vlefshme për xhiron e parë në Seria A. Dy skuadrat italiane duan vetëm ... Read More

Mbappe vendos, ia thotë në sy Al-Khelaifit se dëshiron kalimin te Real Madrid këtë verë

19/08/2021

Përfundon takimi, Mbappe i thotë Al-Khelaifit se dëshiron kalimin te Real Madrid këtë verë. Ylli i PSG-së, Kylian Mbappe thuhet se ka kompletuar takimin me ... Read More

Juventus – Dybala, lajmi mw i fundit nga Italia

06/08/2021

Dybala – Juventus, nesër takimi për rinovimin e kontratës Juventus do të ulet në tavolinë gjatë ditës së nesërme me Paulo Dybalan, për t’u marrë ... Read More

“E kam bërë në det me të dashurin tim”, 62 vjeçarja e Përputhen tregon eksperiencat seksuale

02/07/2021

Dje u transmetua takimi mes Shqipes dhe Rolandit ku nuk ka munguar edhe diskutimi për eksperiencat seksuale. Ata kanë zgjedhur detin për të zhvilluar takimin ... Read More

“Babai më refuzoi që në lindje”, Linda e “Për’puthen” hap zemrën dhe rrëfen historinë e vështirë të jetës së saj

09/06/2021

Në puntatën e sotme të programi “Përputhen” u transmetua takimi i Lindës me Ndriçimin. Gjatë këtij takimi, Linda i hapi zemrën konkurrentit dhe i tregoi ... Read More

Fusha në gjendje jo të mirë, fillon ndeshja Man City – PSG

04/05/2021

Takimi i parë mes dy skuadrave Ka filluar ndeshja e dytë gjysëmfinale mes Manchester Cityt dhe Paris Saint-Germain në kuadër të Ligës së Kampionëve. Në ... Read More

Lazio – AC Milan, këto pritet të jenë formacionet zyrtare

26/04/2021

Sot me fillim nga ora 20:30 do të zhvillohet takimi ndërmjet Lazios dhe Milanit, duel ky në kuadër të xhiros së 33’të në Serie A. ... Read More