Tag: skenë

Një nënë tejet tërheqëse si Yllka, del për kafe e veshur plot stil

06/03/2021

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë. Ajo ka luajtur vazhdimisht me ... Read More

Pas kaq kohësh, bëhet ‘e gjallë’ Ema, motra e Adelina dhe Zanfina Ismailit

09/02/2021

Kështu duket Ema, motra e Adelina dhe Zanfina Ismailit. Edhe pse nuk e kemi parë në skenë dhe nuk është shumë e njohur për publikun, ... Read More

Shkëndija e mbuluar e me veshje sportive, duhet ta shihni këtë stil të saj

05/02/2021

Shkendije Mujaj është vajza e cila së pari doli në skenë si këngëtare. Por, këndimin e la pas, duke u promovuar pastaj me format e ... Read More

Engji befason me dukjen, kështu duket me trenerka e me flokët bisht

31/12/2020

Me trenerkat e flokët bisht kështu duket Engji në shtëpi. Në skenë mundohet ta japë maksimumin rreth pamjes. Çdo herë e shohim të kuruar e ... Read More

Nuk do t’ju besoni syve, kështu dukej Yllka Kuçi 8 vjet më parë

20/11/2020

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë. Ajo ka luajtur vazhdimisht me ... Read More

Shqiponja kap peshkaqenin dhe fluturon mbi plazh

03/07/2020

Një skenë spektakolare është realizuar në Myrtle Beach, një vendpushim bregdetar në Karolinën e Jugut. Videoja e realizuar nga Ashley White, filmuar nga ballkoni i ... Read More

Fenomeni “Bleona” feston 35-vjetorin, fotot nga festa

16/05/2020

Më shumë se 3 dekada në skenë dhe ajo s’ka ndërmend të ndalet. Bleona, artistja shqiptare që numëron me dhjetëra hite, e festoi ndryshe këtë ... Read More

Arjola Demiri: Kritikat? Vijnë nga njerëz të dështuar e të dëshpëruar

01/02/2020

Enida Himaj – Rrëfehet aktorja e “I Love Tropoja”: Mastrubimi në skenë, një mesazh për femrat shqiptare – “Zhgënjimet kam zgjedhur t’i neverit” Arjola Demiri ... Read More

Princ Harry ndjek hapat e së ëmës, hyn në fushë të minuar

27/09/2019

Herri u pajis me mbrojtëse fytyre dhe trupi, një skenë që të kujton nënën e tij, Dianën. Vizita e princit Herri theksonte kërcënimin e vazhdueshëm ... Read More

Xavi befason: As Mbappe, as Neymar – ky mund të jetë lojtari që mund të mbërrijë nivelet e Messit dhe Ronaldos

18/09/2019

19:18 | 09/18/2019 Ikona e Barcelonës, Xavi beson se Raheem Sterling do të dalë në skenë si lojtari më i mirë në botë kur Lionel ... Read More

Vjen lamtumira për Gattuson, Milan gjen trajnerin e ri

03/05/2019

Një emër i ri ka dalë në skenë për të marrë drejtimin e Milanit. ‘Rossonerët’ po planifikojnë të ndërprenë bashkëpunimin me Gennaro Gattuson, nëse nuk ... Read More

Ia hodhën reçipetat në mes të skenës, Rita Ora bën veprimin e papritur

01/05/2019

Derisa po këndonte në skenë, dikush nga fansat ia hodhi reçipetat, veprimi i Ritës habiti të gjithë. Rita Ora së fundi ka mbajtur koncert më ... Read More