Tag: Shyhrete

Kaq shkurt është veshur në vendin e punës Learta

26/10/2021

Learta Jakupi, është reja e Shyhrete Behulit. Ajo është një grua shumë e zonja dhe është një nënë shumë e përkushtuar, shkruan ORAinfo. Learta është ... Read More

Shyhretja në darkë me nënën, rejën, vajzat dhe nënën

26/10/2021

Shyhretja shijon bukën bashkë me nënën, rejën, vajzat dhe nënën. Shyhrete Behluli në çdo kohë qëndron aktive me ndjekësit që ka. Ajo me shumë poza ... Read More

Shyhreja bëhet gati me dal, po shkëlqen në këtë fustan

24/10/2021

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More

Learta poston foton më të ëmbël të Matinit

23/10/2021

Learta Jakupi,u bë e njohur për publikun kur u martua me djalin e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit. Çifti në fjalë bënë një dasmë të ... Read More

Shyhrete Behluli dhe Shkurte Fejza nga koha kur flisnin mes vete

21/10/2021

Fotografi e rrallë e Shyhrete Behlulit dhe Shkurte Fejzës nga koha kur flisnin mes vete. Një fotografi e rrallë e “bilbylave të Mushtishtit” po qarkullon ... Read More

Shyhrete Behluli apo Remzie Osmani, ja cila është më e vjetër në moshë

16/10/2021

Ato të dyja janë ikonat të muzikës shqiptare. Këngëtaret e njohura, Shyhrete Behluli dhe Remzie Osmani pëlqehen mjaft shumë për stilin e muzikës. Përgjatë viteve, ... Read More

Shyhretja publikon foto të mbesën e saj, bukuria e saj iu lë pa mend

14/10/2021

Shyhrete Behluli, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo edhe sot e kësaj dite vazhdon të sjellë këngë dhe hite të cilat ... Read More

Në këto temperatura të ulëta, kështu është veshur në punë Learta!

14/10/2021

Learta Jakupi, është reja e Shyhrete Behulit. Ajo është një grua shumë e zonja dhe është një nënë shumë e përkushtuar, shkruan ORAinfo. Learta është ... Read More

Lum Shyhretja për rejën që e ka, kështu i përgatitë kafet Learta

09/10/2021

Learta Jakupi, u bë pjesë e mediave rozë që kur ajo u bë pjesë e familjes së këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit. Ajo është një ... Read More

Sugarica e Shyhrete Behlulit mahnitë me linja trupore në fustan të ngushtë

07/10/2021

Engjellusha Salihu, është njëra nga vajzat e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit. Ajo, ashtu si nëna e saj ka ndjekur rrugën e këndimit , duke ... Read More

Vajza e rregullon Shyhreten, e bën si ‘kukull’

06/10/2021

Shyhretja bëhet kukull nga duart e vajzës. Shyhrete Behluli në çdo kohë merr vëmendje me poza të ndryshme që publikon. Ajo për ndjekësit qëndron gjithmonë ... Read More

Shyhretja del në kafe me këto dy vajza të bukura, disponimi i saj merr gjithë vëmendjen

27/09/2021

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura kosovare. Krahas muzikës, ajo është e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo. ... Read More