Tag: shpejti

Një herë në 800 vjet: Ndodh fenomeni i rrallë planetar

01/12/2020

22:57 | 30 Nëntor 2020 Bota së shpejti do të shohë një fenomen planetar që nuk ka ndodhur në 800 vjet. Në 21 dhjetor, data ... Read More

Videoja që do ua shkrijë zemrat, mori vesh që Sara është shtatzënë, gjyshi i Ledrit bën reagimin epik

30/11/2020

Sara Hoxha dhe Ledri Vula do bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Blogerja është në pritje të një vajze, por ende çifti nuk ... Read More

Maldini shfrytëzon raportet e mira me Real Madrid, një tjetë transferim në janar

18/11/2020

“Raporti i miqësisë”, afron një tjetër transferim në janar nga Madridi në Milano? Së shpejti një tjetër Diaz mund të vijë te Milani dhe po ... Read More

E la këndimin për shkak të fes, këngëtari i njohuri i rikthehet sërish muzikës, tregon a është haram

15/11/2020

Ferki Shala, zbulon se së shpejti do të rikthehet në muzikë. “Jam duke e bërë një përgatitje, nja 15 apo 20 këngë të vjetra qytetare ... Read More

Në muajin e 6-të të shtatzanisë, Afërdita Dreshaj befason me linjat trupore

11/11/2020

Këngëtarja Afërdita Dreshaj dhe sportisti çek, Jakub Kindl, së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Pasi zbuluan se këngëtarja do të sjellë në ... Read More

Milan- Real Madrid, takimi për playmakerin

03/11/2020

Milan së shpejti do të takohet me Real Madrid për të diskutuar hapat e ardhshëm në lidhje me të ardhmen e Brahim Diaz. Gazetari i ... Read More

Ledri dhe Sara do të bëhen prindër së shpejti, ja ‘parashikimi’ i Kidës për vogëlushen  

16/10/2020

Pritjes së ëmbël po i vjen fundit, dhe çifti i njohur Ledri dhe Sara së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Ata ... Read More

Këngëtarja Shkurte Gashi në pritje të ëmbël, zbulohet gjinia e bebit

09/10/2020

Këngëtarja Shkurte Gashi së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë . Këngëtarja është në pritje të një djali, ndërsa vetëm 10 javë ... Read More

Aktorja e njohur e serialeve turke po bëhet nënë për herë të parë

07/10/2020

Aktorja e dashur për publikun Oyky Karayel është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. Mediat turke ... Read More

Ledri Vula publikon eko-n e foshnjës dhe zbulon kur do të vijë në jetë fëmija i parë: Jom ka des sytë me t’i pa

06/10/2020

Dyshja e njohur Ledri Vula dhe Sara Hoxha së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Blogerja është në ditët e fundit të ... Read More

“Babai më i mirë në botë”, Elita tregon se çfarë bën Gjiko për vogëlushin e tyre

01/10/2020

Elita Rudi dhe Gjiko, dyshja e dashur për publikun së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmi u konfirmuar nga vetë ata ... Read More

Arbana fotografohet me bikini në ditët e fundit të shtatzënisë

28/09/2020

Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë. Për të ... Read More