Tag: shihni

Test psikologjik dashurie: ajo ç’ka sheh në fillim zbulon si je në marrëdhëniet e tua

13/01/2021

Duhet vetëm të shihni këtë imazh për një moment dhe të kuptoni çfarë patë në fillim. Lejojeni intuitën tuaj të veprojë dhe qëndrojini besnik asaj ... Read More

Ky vend quhet “qendra e universit”, shikoni çfarë ndodh aty

09/01/2021

19:13 | 8 Janar 2021 Vendi që shihni në foto është një nga vendet më të veçanta në botë i cili ka mahnitur shumë njerëz, ... Read More

Po ju gënjejnë sytë, këto foto nuk janë ashtu siç duken

19/10/2020

09:44 | 19 Tetor 2020 A shihni shpesh imazhe nga më të larmishmet në objekte të rastit? Mos u shqetëso, gjithçka është në rregull me ... Read More

Imazhi i parë që dalloni zbulon diçka të fshehtë për personalitetin tuaj

12/07/2020

Ky test i personalitetit është shumë i thjeshtë! Na tregoni se çfarë shihni së pari në imazhin që ju është paraqitur. Një burrë të moshuar ... Read More

A e keni ditur se në qepallën e syrit ndodhet një vrimë: Ky është funksioni i saj

18/06/2020

Nëse e shikoni me kujdes afër syve tuaj, mund të shihni një vri.më shumë të vogël në pjesën e poshtme të qepallave. Por shumë pak ... Read More

Depresioni i fshehur në buzëqeshje: Kur njerëzit paraqiten të lumtur para se të bëjnë vetëvrasje

22/11/2019

Nëse kërkoni në rrjete sociale me hashtagun #faceofdepression, do të shihni qindra fotografi të njerëzve të buzëqeshur e të lumtur, por që faktikisht vuajnë nga ... Read More

Të drejtosh shpinën e kërrusur vetëm me goditje, ky doktor meriton “Nobel”

09/09/2019

Kjo histori është e jashtëzakonshme!Djali që shihni në videon e mëposhtme quhet Mun. Ai nuk ndjente asgjë në njërën këmbë për tre muaj, nuk ishte ... Read More

iPhone 11 Pro me laps dixhital

26/08/2019

Mbështjellësi që shihni më lart, paraqitet nga krijuesi i koncepteve vizuale Olixar, në faqen e tij të internetit. Jo vetëm që kjo konfirmon dizajnin e ... Read More

Të frysh qirinjtë e tortës i bën keq shëndetit

30/07/2019

Imagjinoni, është ditëlindja juaj dhe ajo që shihni përpara jush është një tortë me çokollatë me qirinj gati për t’u shuar.Mendimi i parë që vjen ... Read More

Telefoni i panjohur Nokia me kamerën 48MP shfaqet online (Foto)

06/07/2019

Pajisja që po shihni më poshtë është një telefon i pa-lansuar Nokia nga HMD Global. Telefoni u zbulua për mediat sociale (Weibo), por përveç imazheve ... Read More

Kjo është torta e dasmës më e shtrenjtë në botë

03/05/2019

Nga atëherë, shumë gjëra kanë ndryshuar.Tani shihni torta në forma të ndryshme, mjafton vetëm të keni ide. Torta luan rol të madh në ceremoninë e ... Read More

Qeveria shqiptare dhuron 100 mijë euro për Notre Dame, shihni si ‘tallet’ Sara Hoxha

18/04/2019

Qeveria shqiptare dhuron 100 mijë euro për Notre Dame, shihni si ‘tallet’ Sara Hoxha Ditën e sotme qeveria shqiptare ka marrë vendimin për të ofruar ... Read More