Tag: shenjë

Ky detaj u ka ikur të gjithëve, ja çfarë bëri Donaldi pas shpinës së Beatrixës

01/12/2021

Detaji që i iku të gjithëve, Donaldi bëri këtë shenjë me dorë pas shpinës së Beatrixës. Mbrëmë para se të përfundonte spektakli i Big Brother ... Read More

Bota e futbollit e ndarë në dysh sa i përket gjunjëzimit kundër racizmit

26/06/2021

Bonucci: Nuk kemi vendosur nëse do gjunjëzohemi si shenjë kundër racizmit. Mbrojtësi i Italisë ka folur para ndeshjes me Austrinë. Bonucci ka folur për mundësinë ... Read More

Mos i injoroni këto simptoma: Gishtat e ënjtur mund të jenë shenjë e këtyre problemeve shëndetësore

03/06/2021

Gishtat e ënjtur mund të jenë shenjë e këtyre problemeve shëndetësore. Vuani nga artriti dhe inflamacioni ju ka shkaktuar ënjtje të gishtave? Ose ndoshta keni ... Read More

Kujdes: Gruaja në këtë shenjë me të vërtetë i pëlqen të ndryshojë partnerët

31/03/2021

Akrepi në horoskop. Një grua në këtë shenjë beson se nuk ka asnjë burrë që mund të kënaqë dëshirat dhe orekset e saj. Kjo është ... Read More

Këta persona e kanë shumë të vështirë të dashurohen

07/03/2021

Të parët në listë janë Binjakët. Ama, kur kjo shenjë dashuron, dashuron në 360 gradë. Nuk ekzistojnë të mesme për Binjakët, dashurojnë pothuajse në mënyrë ... Read More

A e dini domethënien e kësaj shenje në krahë

29/01/2021

Mund të keni parë një shenjë të vogël të rrumbullakët në krahun e majtë të dikujt ose mund ta keni edhe vetë. Kjo është një ... Read More

Horoskopi ditor, e enjte 31 dhjetor 2020

31/12/2020

Dashi Apatia e të lindurve të kësaj shenje do t’ia hapë rrugën papritur energjisë. Do të tregoheni individë të zellshëm për shpenzime të tepruara dhe ... Read More

Llapi pas humbjes nga Drenica paralajmëron largimin nga Superliga

01/11/2020

Llapi paralajmëron largimin nga Superliga. Llapi ka paralajmëruar me largim nga Superliga në shenjë pakënaqësie ndaj FFK-së në krye me Agim Ademin. Përmes një njoftimi ... Read More

Problemi shëndetësor tregon se mund të keni kur ju mbesin shenja pasi hiqni çorapet

16/10/2020

Me siguri keni vënë re që ndonjëherë çorapet mund t’ju lënë shenjë tek kyçet e këmbëve. Nëse ndodh një apo dy herë, mund të jetë ... Read More

Horoskopi ditor, e premte 10 korrik 2020

10/07/2020

DashiTë lindurit e kësaj shenje do të kthejnë faqe lidhur me marrëd.hëniet e rëndësishme. Edhe nëse ndryshimet do të ngjallin reagime, ndjesia e parë do ... Read More

Horoskopi ditor, e mërkurë 10 qershor 2020

10/06/2020

DashiTë lindurit e kësaj shenje do të kthejnë faqe lidhur me marrëdhëniet e rëndësishme. Edhe nëse ndryshimet do të ngjallin reagime, ndjesia e parë do ... Read More

Horoskopi për verën 2020: Një parashikim i shpejtë për çdo shenjë zodiakale

28/05/2020

Si do të jetë vera 2020? Jua zbulojnë yjet: ja parashikimet shenjë për shenjë. Pas një periudhe të vështirë që jemi duke kaluar, jeni kuriozë ... Read More