Tag: sërish

Befasi, ja ku mund të përfundojë Trippier

05/12/2021

Kieran Trippier, mund të kthehet sërish në Premier League. Newcastle United dëshiron të shtojë Kieran Trippier të Atletico Madrid në radhët e tyre në përpjekjen ... Read More

Nuk iu intereson për Borën, Donald e Trixa nuk i ndalin puthjet as sot

04/12/2021

Banorët e shtëpisë vazhdimisht po shihen të afruar. Donaldi dhe Beatrix, sërish kanë shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin. Derisa, po qëndronin jashtë bashkë me banorët e ... Read More

Qytetarë e kolegë solidarizohen me aktoren që u diagnostikua sërish me tumor: “Ecim për Adrianën”

30/11/2021

“Ecim për Adrianën”, qytetarë e kolegë solidarizohen me aktoren që u diagnostikua sërish me tumor. Për nder të aktores Adriana Matoshi e cila përsëri u ... Read More

Milan pas talentit 40 milionësh nga Serie A

29/11/2021

Milan ka vënë sërish në sy Gianluca Scamacca pas paraqitjes së tij mbresëlënëse në San Siro dje. La Gazzetta dello Sport raporton se drejtuesit e ... Read More

Nuk pritej! Pas Fifit, një tjetër banore gati të lërë shtëpinë e ‘Big Brother VIP’, ja çfarë ka ndodhur

27/11/2021

Sara dhe Pajtimi sërish kanë pasur krisje në marrëdhënien e tyre. Pajtimi ka pohuar se e respekton shumë, ndërsa Sara e ka kërkuar për t’u ... Read More

Futboll/ Çudia në ndeshjen e femrave. I bie shamia nga koka, zbulohet mashtrimi

15/11/2021

Çuditë në futbollin botëror nuk kanë të sosur. Edhe pse sot thuajse gjithçka filmohet, sërish ka përpjekje për të mashtruar. Një mashtrim i tillë ndodhi ... Read More

Arriohet marrëveshja, Alves javën e ardhshme zyrtarizohet të Barcelona

12/11/2021

Mbrojtësi brazilian duket se do të kthehet sërish në Spanjë. Dani Alves është momentalisht futbollistë i lirë pasi disa javë më parë prishi kontratën me ... Read More

Fifi sërish nuk përmahet, shpërthen në lot: Jam përpjekur të jem pozitive

11/11/2021

Fifi qan sërish pasi lexon kartolinën e Donaldit: Jam përpjekur të jem pozitive. Loja e kartolinave nxiti shumë debate, komente, sqarime por edhe emocione të ... Read More

Po bëhet sërish baba “Mehmet Kosova”

10/11/2021

“Mehmet Kosova” po bëhet sërish baba. Aktori turk, Kenan Imirzalıoglu, do të bëhet baba për herë të dytë. Aktori, i njohur për shqiptarët me rolin ... Read More

Sërish përlotet Fifi, por kësaj radhe jo për Granitin

08/11/2021

Fifi përlotet sërish, e mërzitur për largimin e papritur të Iglit. Igli Zarka u largua ditën e sotme nga shtëpia e Big Brother VIP për ... Read More

Beqar, të famshëm, DJ/ Kush janë dy djemtë që do të hyjnë sonte në Big Brother VIP

05/11/2021

Sërish hyrje të reja në Big Brother VIP.  Me anë të disa videove të postuara në Instastory, Arbana ka lënë të kuptohet se hyrjet e ... Read More

Përkeqësohet gjendja e një banori, ndihma e shpejtë sërish në “Big Brother”

30/10/2021

Përkeqësohet gjendja e një banori, ndihma e shpejtë sërish në “Big Brother”. Pas një pauze katër vjeçare, reality-show, “BigBrother” u rikthye, por tani në një ... Read More