Tag: Problemet

Juventusi kërkon sulmues, tre emra në listën e bardhezinjëve

25/12/2020

Juventusi humbi keq kundër Fiorentinës, duke konfirmuar problemet e mëdha në skuadrën e Andrea Pirlos. Crisitano Ronaldo shënon rregullisht, ndërsa edhe Alvaro Morata nuk është ... Read More

Problemet në Inter, deklarohet Conte

30/11/2020

Conte flet për problemet dhe kritikat ndaj Interit. Trajneri Antonio Conte e pranon se Interi i bëri disa gabime dhe se Achraf Hakimi duhet të ... Read More

Messi shpërthen: Jam lodhur duke u fajësuar për problemet e të gjithëve

19/11/2020

Shpërthen Messi: Jam lodhur duke u fajësuar për problemet e të gjithëve. Lionel Messi ka reaguar ashpër ndaj komenteve të bëra nga Eric Olhats, ish-menaxheri ... Read More

Ja pse ju dhemb koka kur zgjoheni në mëngjes!

18/11/2020

Dhimbja e kokës është një ndër problemet që hasin shumë nga grupmoshat e ndryshme. Mirëpo kjo dhimbje bëhet edhe më stresuese në mëngjes, pasi trupi ... Read More

Keni probleme me gjumin? – Ja si të flini brenda një minute

08/11/2020

Si të flini brenda një minute. Problemet e gjumit janë diçka mjaftë e shpeshtë për të gjithë, e veçanërisht kur kemi ndonjë situatë stresuese. Nëse ... Read More

Barcelona jep një lajm të keq për lojtarët

31/10/2020

Problemet te Barcelona nuk kanë të ndalur. Pasi binden Lionel Messin për të qëndruar, së paku për një vit, klubi katalan tani duhet të përballet ... Read More

Masat anti-Covid dhe problemet fizike, ndryshon sërish lista e kombëtares

05/10/2020

Masat anti-Covid që aplikojnë shtetet e ndryshme dhe problemet fizike kanë detyruar trajnerin e kombëtares Edi Reja të bëjë të tjera ndryshime në listën e ... Read More

Eksperti paralajmëron: Asnjëherë mos flini në anën e djathtë

23/08/2020

Gjithnjë e më shumë njerëz kanë filluar të ankohen për problemet që u paraqiten në gjumë. Nëse nuk është një mungesë totale e gjumit, atëherë ... Read More

Horoskopi ditor, e enjte 9 korrik 2020

09/07/2020

Dashi Mos hezitoni te disku.toni hapur sot për te gjitha problemet qe keni pasur ne jetën tuaj sentime.ntale. Vetëm ne këtë mënyrë do e kaloni ... Read More

Horoskopi ditor, e hënë 22 qershor 2020

22/06/2020

Dashi Në gjysmën e parë të ditës ka shumë të ngjarë që të fokusoheni në problemet që do t’iu shqetësojnë. Në varësi se si ka ... Read More

Përdoreni këtë maskë kundër rrudhave dhe shenjave në fytyrë

04/06/2020

Rrudhat, njollat, aknet dhe alergjitë e ndryshme janë problemet më të shpeshta të lëkurës. Për fat të mirë ekzistojnë disa metoda natyrale, të cilat ndihmojnë ... Read More

Horoskopi ditor e mërkurë 3 qershor 2020

03/06/2020

Dashi Duhet të tregoni shumë kujdes lidhur me problemet që do të shfaqen gjatë kësaj dite. Jeni në pritje të një telefonate, por ndoshta mund ... Read More