Tag: pranuar

‘Çarten’ tifozët e Juventusit me deklaratën e fundit nga Andrea Pirlo

14/05/2021

Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, e ka pranuar se Interi ka luajtur më mirë, ka qenë më i qëndrueshëm dhe më i uritur për fitore. ... Read More

Guardiola e konfirmon transferin e parë të Barcelonës

26/04/2021

Pep Guardiola e ka pranuar se Eric Garcia do të largohet nga Manchester City në verë dhe do t’i bashkohet Barcelonës. Marrëveshja e qendërmbrojtësit katalonas ... Read More

Agnelli pranon se Superliga Evropiane mori fund

21/04/2021

Andrea Agnelli, presidenti i Juventusit ka pranuar se Superliga Evropiane nuk mund të vazhdojë siç ishte planifikuar pa gjashtë klubet nga Premier League. Agnelli ishte ... Read More

Zidane nuk e harron Juventusin: Ky ekip, është ende i rëndësishëm për mua

07/04/2021

Zidane: Juventusi është ende i rëndësishëm për mua. Zinedine Zidane ka pranuar se ai ende ka ‘dashuri’ për ish-klubin e tij Juventusin dhe nuk do ... Read More

Milan zmbrapset për Donnarumman

06/04/2021

Zmbrapset Milani – Donnarumma ka pranuar ofertë të majme nga një gjigant evropian. Milani është gati t’i ofrojë Gigio Donnarummas një marrëveshje të re me ... Read More

“Flija me Johnson sa herë s’kishte gruan në shtëpi”, Jennifer Arcuri pranon lidhjen me kryeministrin britanik, detajet erotike nga marrëdhënia

30/03/2021

Biznesmenia Jennifer Arcui ka pranuar lidhjen katër vjeçare me Boris Johnson për herë të parë ditën e djeshme, në një intervistë ekskluzive me Sunday Mirror. ... Read More

Pas ndeshjes, Lautaro Martinez jep një lajm të rëndësishëm për rinovimin

14/03/2021

Martinez flet për rinovimin. Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez ka pranuar se janë duke vazhduar negociatat për rinovimin e kontratës. Argjentinasi sot (e diele) ishte ... Read More

Guardiola: Ylli i Manchester Cityt drejt Barcelonës

02/03/2021

Guardiola ka thënë se ylli i Manchester Cityt është drejt Barcelonës. Pep Guardiola ka pranuar që Eric Garcia është në rrugën e tij për në ... Read More

Djaloshi nga Kosova i bën ‘llugë’ dy shoqet në Përputhen

01/03/2021

Sara nuk ka pranuar të futet sot në emision, dhe duket se arsyeja është shmangja e përballjes me Jasminën, pas takimit që pati me Andin. ... Read More

Erjona Sulejmani flet për jetën private: Lumturisht beqare. Seks rastësor? Jam rritur me vlera

30/01/2021

Erjona Sulejmani u është përgjigjur disa pyetjeve të ndjekësve të saj, duke pranuar të flasë edhe për jetën private. “A ka rëndësi ndryshimi i moshës ... Read More

“Van de Beek është i palumtur te Unitedi”, flet trajneri

24/01/2021

E pranon Solskjaer. Trajneri Ole Gunnar Solskjaer ka pranuar se mesfushori Donny van de Beek nuk është i lumtur te Manchester Unitedi. Holandezi u transferua ... Read More

Real Madrid – Ramos, ky është lajmi i fundit

04/01/2021

Real Madridi i ofron Ramosit kontratën e re, spanjolli ende s’ka pranuar. Real Madridi para katër ditëve i ka ofruar kontratën e re kapitenit Sergio ... Read More