Tag: pesë

“Ishte gabim blerja e Ronaldos?”

21/04/2021

Andrea Agnelli, e ka mbrojtur vendimin për ta blerë Cristiano Ronaldon, insisiton se pesë herë fituesi i “Topit të Artë” me prezencën e tij në ... Read More

Milan po e përforcon repartin e sulmit, këto janë pesë opsionet

30/03/2021

Pesë opsionet e Milanit për repartin e sulmit. “Rossoneri” e kanë një listë të ngushtë prej pesë lojtarësh, gjatë verës e zgjedhin njërin Milani është ... Read More

Boksieri Nuri Seferi i kundërpërgjigjur Vuçiqit, shpërthen në ‘Facebook’

20/03/2021

Seferi reagon. Boksieri Nuri Seferi e ka kujtuar kohën e para gati pesë viteve kur e kishte mposhtur boksierin serb, Dusan Krstin. Seferi e kishte ... Read More

Djali i Erion Veliajt paska gjetur të dashurën e parë, kryebashkiaku e publikon në rrjetet sociale

06/03/2021

Ndonëse dy vjeç e pesë muaj, djali i kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj, Kajani duket se e ka marrë situatën në dorë. Në fakt bëhet ... Read More

Ibrahimoviqi do të luajë kundër Kosovës

06/03/2021

Zlatan Ibrahimoviq do të kthehet me Përfaqësuesen e Suedisë këtë muaj, pesë vjet pas paraqitjes së tij të fundit me suedezët. 39-vjeçari, i cili është ... Read More

Nëse keni këtë lloj të kartmonedhës prej 5 eurove ju mund të bëheni milioner

02/03/2021

A e dini se ka disa kartëmonedha prej pesë eurosh me të cilat mund të pasuroheni? Nëse keni fat, do të fitoni njëzet deri në ... Read More

Milani pritet të nënshkruajë me pesë super lojtarë

27/01/2021

Milani fokusohet në rinovimin e kontratës së pesë yjeve të skuadrës. AC Milani do nis të punojë me rinovimin e kontratës, sapo të mbyllet afati ... Read More

Manchester Unitedi mposht Liverpoolin, fiton derbin e pesë golave

24/01/2021

Manchester Unitedi fiton derbin e pesë golave ndaj Liverpoolit. Ka përfunduar përballja e ‘zjarrtë’ mes Manchester Unitedit dhe Liverpoolit, e vlefshme për 1/16 e finales ... Read More

5 arsye pse duhet ta konsumoni patjetër mëngjesin

15/01/2021

Ne kemi listuar më poshtë pesë arsye përse duhet të hani mëngjes çdo ditë. Nëse mendoni të hiqni dorë nga mëngjesi për të rënë nga ... Read More

Çka po ndodh, Ballkani konfirmon ndërprerjen e kontratës me pesë lojtarë

10/01/2021

Ballkani konfirmon ndërprerjen e kontratës me pesë lojtarë dhe huazimin e tre të tjerëve. Ballkani ka njoftuar se ka ndërprerë kontratën me pesë futbollistë të ... Read More

Parashikimi i motit për këtë javë

04/01/2021

Në Kosovë për pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës ... Read More

Për shkak të Covidit, pesë lojtarë të City do të mungojnë kundër Chelsea

01/01/2021

Pesë lojtarë të City do të mungojnë kundër Chelsea. Kyle Ëalker, Gabriel Jesus dhe tre lojtarë të tjerë të skuadrës së parë të City janë ... Read More