Tag: personale

Ylli i Manchester Cityt arrin marrëveshje personale me Barcelonën

19/04/2021

Duket se ylli i skuadrës së Manchester Cityt ka arritur marrëveshje personale me Barcelonën. Barcelona mesa duket ka siguruar shërbimet e yllit të Manchester Cityt, ... Read More

 “Doja të vrisja me thikë gjyshin tim ”, aktorja e njohur rrëfen detaje tronditëse

29/03/2021

Aktorja Sharon Stone ka rrëfyer detaje nga jeta e saj personale në autobiografinë “The Beauty of Living Twice”. Një ndër deklaratat më tronditëse ishte abuzimi ... Read More

U tha se ka arritur marrëveshje me Barcelonën, vjen reagimi nga stafi i Alabas

11/03/2021

Barcelona e interesuar për Alaban, por nuk ka marrëveshje personale me lojtarin Dita e djeshme ka qenë e mbushur me thashetheme se Barcelona ka marrëveshje ... Read More

Laporta në aksion, Barcelona arrin marrëveshje me yllin e Bayern Munich

10/03/2021

Barcelona thuhet se ka arritur marrëveshje personale me Alaban Mbrojtësi i Bayern Munichut, David Alaba, me shumë mundësi do ta vazhdojë karrierën në La Liga, ... Read More

Henry jep dorëheqje nga stoli i Montreal, këto janë arsyet

25/02/2021

Henry jep dorëheqje nga stoli i Montreal për arsye personale. Trajneri dhe njëkohësisht legjenda e Arsenalit, Thierry Henry nuk do jetë më trajner i Montreal. ... Read More

Lajm shumë i keq për Aubameyangun

26/01/2021

Aubameyang përsëri do të humbasë ndeshjen me Arsenalin. Çështjet personale do ta lenë jashtë skuadrës së Arsenalit përsëri sulmuesin Pierre-Emerick Aubamyeang. Arsenal do të përballen ... Read More

Këto objekte nuk duhet t’ia dhuroni askujt

09/06/2020

Këto objekte personale nuk duhet t’ia dhuroni askujt. Është më mirë të qëndroni larg nga dhënia dhe marrja e këtyre dhuratave: Pasqyra Shumë histori dhe ... Read More

Bujar Qamili: Gruaja donte të vinte jashtë shtetit, ja gënjeshtrat që i thoja

09/06/2020

Këngëtari i njohur Bujar Qamili ka folur për jetën e tij personale dhe mbështetjen që ka pasur nga bashkëshortja përgjatë këtyre karrierës muzikore. Ai është ... Read More

Përse meshkujt ndahen, përse e bëjnë këtë edhe femrat?

08/06/2020

Derisa vajzat ndahen për çështje personale, meshkujt kanë interesime të tjera. Ato ndahen sepse nuk dëshirojnë obligimet, ndërkaq ata kur humbin interesimin! Femrat përpiqen të ... Read More

“Edhe mund ta kem bërë propozimin e shumëpritur”/ Dj Sardi martohet? Ja fotoja që ngriti dyshimet

25/05/2020

Dj Sardi është treguar gjithmonë i rezervuar përsa i përket jetës së tij personale. I ftuar në emisionin ‘Mes Yjesh’, ai nuk i shpëtoi pyetjes ... Read More

“Nuk mbaj dot vetëm një lidhje, tradhëtoj”. Bledi Strakosha: S’besoj tek martesa

14/05/2020

Bledi Strakosha ka bërë një rrëfim të rrallë për jetën e tij personale. Gazetari i njohur është shprehur se është natyrë poligame dhe nuk qëndron ... Read More

“Të dua shumë”/ Rudina Dembacaj uron ish-bashkëshortin për ditëlindje

28/04/2020

Jeta personale e aktores Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit, fillimisht për ndarjen nga ish-bashkëshorti e më pas për zyrtarizimin ... Read More