Tag: përket

BASTET/ Sot sfida Angli-Shqipëri, zbuloni sa kuotohet fitorja e kuqezinjve

12/11/2021

Sa u përket kuotave të basteve, pa diskutim që favorite është skuadra e Anglisë, me një diferencë të thellë në koeficientet përkatëse. Kompanitë e kanë ... Read More

Qetësohet Barcelona, “kursen” 20 milionë euro për Coutinhon

26/10/2021

Pak frymëmarrje për Barcelonën dhe drejtuesit e saj përsa i përket akspektit finaciar të klubit. 100 prezencat e Philippe Coutinhos nuk i kanë kushtuar para ... Read More

Bashkëshorti i Teuta Krasniqit përdor “reçipetat” e aktores në vend të maskës

26/09/2021

Bashkëshorti i Teuta Krasniqit, Adonisi ka gjetur një zgjidhje tjetër sa i përket maskës. Trajneri i fitnesit ka publikuar një fotografi, derisa shihet se në ... Read More

“Konkurrenti i parë i BB VIP do të zbulohet…” Arbana Osmani ka një kërkesë për të gjithë

06/09/2021

Tani s’ka më dyshime sa I përket preznatimit të BIG BROTHER vip. Arbana Osmani do të jetë moderatorja e këtij “reality show”. Së fundmi, stafi ... Read More

Milan zbulon dy blerjet e mëdha

04/08/2021

Gati gjithçka: Milan zbulon dy blerjet e mëdha. Ditë vendimtare sa i përket merkatos së skuadrës së Milanit. Dy goditje të mëdha janë shumë pranë ... Read More

Kokëdhimbje për Milanin, ylli i madh i kërcënon me largim

25/07/2021

Lajme jo të mira për Milanin përsa i përket rinovimeve, arsyeje përse humbën me parametra zero futbollistë si Donnarumma dhe Calhanoglu. Këtë herë është Frenk ... Read More

Milan ndërron mendje për Tonalin, tani vjen lajmi i madh

29/06/2021

Lajme të rëndësishme vijnë sot sa i përket blerjes së Sandro Tonalit nga Milani. Mesfushori së shpejti do të jetë zyrtarisht dhe në mënyrë efektive ... Read More

Çka po ndodh me Milanin: Edhe një yll po i transferohet në Bundesligë

24/06/2021

Edhe Bundesliga troket për Rafa Leao! Plani i Milanit. Merkato sa i përket investimeve, por edhe sa i përket atyre që mund të largohen! Milani ... Read More

Nga njohja me partneren tek planet për dasmën, DJ Sardi i thotë të gjitha

17/06/2021

Dj Sardi është treguar gjithmonë shumë i rezervuar përsa i përket jetës private. I ftuar së fundmi në emisionin radiofonik, “Pardon my french”, ai ka ... Read More

E thjesht: Elvana Gjata këtë e bënë me shumë dashuri

20/05/2021

Sa i përket jetës private, nuk dihet asgjë në lidhje me këtë pjesë. Elvana Gjata është në krye të listes së këngëtareve më të dëgjuara ... Read More

Fisniku na uron Bajramin, me këtë foto u përgjigjet raportimeve për ndarje nga Fjolla

12/05/2021

Fisnik Syla ka thyer heshtjen sa i përket raportimeve se ai dhe Fjolla Morina i kanë dhënë fund martesës së tyre. Fisnik Syla ka zgjedhur ... Read More

Çifti i njohur shqiptar i japin fund lidhjes disa vjeçare

17/04/2021

Mesa duket, jo pa arsye! Prej disa kohësh mund të mos kemi dëgjuar sa i përket (ish)-çiftit Mark Marku e Nora Muçaj. Tashmë është konfirmuar ... Read More