Tag: përgjigje

“Nuk bëj dot fëmijë”/ Aktorja e mirënjohur publikon historinë e trishtë: E provuam por…

22/05/2020

Aktorja Larissa Gacemer ka bërë një rrëfim të sinqertë duke i kthyer përgjigje të gjithë fansave që i shkruajnë vazhdimisht pse ajo dhe bashkëshorti i ... Read More

Zbulohet ilaçi që ua ndalon meshkujve tradhtinë

05/12/2019

Pyetja përse njerëzit tradhtojnë nuk ka përgjigje të thjeshtëNdonjëherë personi i papjekur, ndonjëherë tradhtia është pasojë e marrëdhënieve të dhembshme nga e kaluara, ndonjëherë hakmarrje, ... Read More

Ecja me ritëm të shpejtë është mënyra më e thjeshtë për ta zgjatur jetën

07/08/2019

Dëshira për të jetuar gjatë është diçka krejtësisht njerëzore. Megjithatë nuk ka përgjigje për këtë – ushqimi i shëndetshëm dhe largimi i shprehive të këqija ... Read More

Gjithçka që duhet të dini për rëndësinë e “vitaminës së diellit”

08/07/2019

Vitamina  D-e njohur edhe si vitamina e diellit, prodhohet si përgjigje e organizmit ndaj ekspozimit në diell, mirëpo mund të merret edhe me anë të ... Read More

Presidenca i përgjigjet Ramës e BE-së: Le të këndojnë ‘na fitorja në fitorje’

23/05/2019

Ka ardhur një përgjigje tjetër nga Presidenca, pas reagimeve të kryeministrit Edi Rama dhe delegacionit të BE në vendin tonë për deklaratat e bëra dje ... Read More

E pyesin se a do martohej në katund, kështu përgjigjet Adelina Berisha

04/05/2019

11:34 | 4 Maj 2019 11:34 | 4 Maj 2019 Adelina Berisha kishte një përgjigje të prerë kur u pyet nëse do ishte martuar në ... Read More

Milaim Zeka zgjedh mes Luana Vjollcës dhe Fjolla Morinës për një natë

04/05/2019

09:31 | 05/04/2019 Milaim Zeka kishte një përgjigje të prerë kur u pyet të zgjedh për një natë mes Fjolla Morinës dhe Luana Vjollcës. Milaim ... Read More

Enca apo Shekenda? Përgjgja epike e Milaim Zekës kur u pyet se kush e ka gjoksin më seksi

03/05/2019

20:19 | 3 Maj 2019 20:19 | 3 Maj 2019 Milaim Zeka ka dhënë përgjigje epike kur u pyet se kush e ka gjoksin më ... Read More

Ky është horoskopi për sot

03/05/2019

Më në fund fati në punë ju buzëqesh, dhe nëse keni pritur një përgjigje prej shumë kohësh, ka ardhur momenti për ta marrë. Takimet që ... Read More

Haradinaj: Kosovë, urime liberalizimi

02/05/2019

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë të ditur se kanë marrë një përgjigje pozitive nga Gjermania për liberalizimin e vizave, madje kryeministri para mediave ... Read More

Gresa Pallaska apo Teuta Krasniqi? Ja kë zgjedh Fiona Gllavica

27/04/2019

Fiona Gllavica dha një përgjigje të prerë kur u pyet të zgjedh mes Gresa Pallaskës dhe Teuta Krasniqit. Fiona Gllavica ishte e ftuar së fundi ... Read More

Cila është e vërteta rreth thashethemeve për Ronelën? Flet Young Zerka

27/04/2019

Young Zerka kishte një përgjigje interesante kur u pyet se cila është e vërteta e asaj që komentohet për lidhjen me Ronelën. Young Zerka ishte ... Read More