Tag: për

Investigimi/ FIFA 2.1 milionë dollarë për futbollin shqiptar, ‘zhduken’ paratë, futbollistët me ‘rroga lufte’

20/01/2022

 Miliona nga ndër kombëtarët për klubet shqiptare, federata si pikë transiti dhe parà që pastaj nuk mbërrijnë në destinacion. Për fat të keq, duket si ... Read More

“E gjithë bota m’u duk një grimcë”/ Elisa Spiropali uron me fjalët e ndjera të birin për ditëlindje (Foto)

20/01/2022

Për ministren Spiropali sot është ditë feste. Djali i saj i vogël feston ditënlindjen e dytë. Ka qenë vetë Elisa Spiropali që në rrjetet sociale ... Read More

Këshilla për Einxhel/ Plas sherri mes Arbana Osmanit dhe Fjoralba Ponarit

20/01/2022

Vizita e Fjoralba Ponari në Big Brother është shoqëruar me mjaft polemika. E ftuar për Einxhel, mikeshën e saj, moderatorja e Portokalli i dha përpara ... Read More

Nuk do ta njihni, ja si Bora Zemani 17 vjeçe kur prezantohej në “Top Channel”

19/01/2022

Ed Manushi dhe Oriela Nebiaj ishin sonte të ftuar në “Goca dhe Gra”, për të folur për “Ëndërrtjerrësit”, emisionin më të ri që nis këtë ... Read More

Suarez po transferohet në Serie A

19/01/2022

Luis Suarez nuk dorëzohet për tu transferuar në Serie A. Luis Suarez bëhet e ditur se ka refuzuar ofertat e skuadrave të mëdha braziliane pasi ... Read More

Einxhel e nis me lot në sy, Dagz ka një mesazh nga jashtë

19/01/2022

Mëngjesin e nis me lot në sy, Dagz ka një mesazh nga jashtë për Einxhel. Einxhelit i ka munguar partneri i saj në shtëpinë e ... Read More

Do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision, Robert Aliaj ironizon Ronela Hajatin: Tallavaja do të shkojë në Evropë

19/01/2022

Shqipëria do të përfaqësohet në Eurovizion nga këngëtarja Ronela Hajati. I fundit që reagoi për këtë përfaqësim është aktori i njohur Robert Aliaj. Gjatë një ... Read More

“S’kisha as makinë”/ Ermali rrëfen fillimin e lidhjes me Amin: E dija që kishte propozime nga njerëz të pasur

19/01/2022

Ermali dhe Ami janë një ndër çiftet më të dashura për publikun. Të dy janë edhe një çift mjaft i fuqishëm në biznes. Por duket ... Read More

“Ibrahimovici po bëhet barrë për Milanin”

19/01/2022

Shpërthen gazetari italian: Ibrahimovici po bëhet barrë për Milanin. Drejtori i “Tele Lombardia”, Fabio Ravezzani ka postuar në Twitter mendimet e tij për rolin e ... Read More

Milan bën gati transferin e madh nga Tottenham

19/01/2022

Milani hap bisedimet me Tottenham për këtë futbollist. Sipas raportimeve të shumta në Itali, Milani ka hapur bisedimet me Tottenhamin për huazimin e Japhet Tanganga, ... Read More

Robinjo përballet nesër me gjyqin në shkallë të tretë për akuzën e përdhunimit në grup të një shqiptareje

18/01/2022

Ish-lojtari i Real Madridit, Milanit do të përballet nesër me gjyqin në shkallë të tretë për shkak të akuzës për përdhunim në grup të një ... Read More

Juventus thyen heshtjen për situatën e Dybalas

18/01/2022

Drejtori i Juventusit flet për situatën e Dybalas dhe mundësitë e transferimit të Martialit. Drejtori i Juventusit, Maurizio Arrivabene këmbëngul se Paulo Dybala po trajtohet ... Read More