Tag: pasur

Sa e çuditshme: Kjo është sozia e Nora Istrefit

05/04/2021

Blogeria e re nga Mitrovica Ermira Ferati, e lindur dhe rritur në Gjermani, ka një karrierë të pasur prezantimi të modës atje, shkruan “Kosovarja”. Ermira ... Read More

Fationi paralajmëron Muratin: Mos bjer në grackën e Sindit se more fund

24/03/2021

Gjatë ditëve të fundit, në emisionin Për’puthen, ka pasur debate të ashpra mes konkurentëve dhe opinionistit Arjan Konomi. Ditën e djeshme pas transmetimit të takimit ... Read More

Këto janë të gjitha rastet me koronavirus në Serie A

05/03/2021

Të gjitha rastet me koronavirus në Serie A. Ka pasur 163 raste të COVID-19 në ekipet e Serie A. Së fundmi, numri i rasteve në ... Read More

Lautaro-Inter, ky është vendimi përfundimtar i lojtarit

27/02/2021

Lautaro zbulon përfundimisht të ardhmen e tij. Lautaro Martinez së fundmi ka pasur një intervistë ku ka treguar shumë gjëra nga jeta e tij e ... Read More

Studimi i ri : Koronavirusi është i lidhur me rrezikun për sëmundje mendore dhe çrregullime në tru

26/01/2021

Sipas një analize të re, një në tetë persona që e kanë pasur sëmundjen Covid-19 diagnostikohen me sëmundjen e parë psikike ose neurologjike brenda gjashtë ... Read More

Thuhet se kryeqytetasit kanë refuzuar disa ekipe. Prapaskena me Ernest Muçin

14/01/2021

Një prej ekipeve me akademinë më të pasur është sigurisht Tirana, ndoshta edhe sepse çdo i ri ka dëshirë të luajë për ta. Ernest Muçi ... Read More

Infektohet me koronavirus, ylli i Juventusit mungon kundër Juventusit

05/01/2021

Milan dhe Inter do të takohen nesër në San Siro. Trajneri i Juventusit Andrea Pirlo nuk ka pasur përgatitjet më të përsosura për ndeshjen e ... Read More

Kjo është shtëpia luksoze e Shyhrete Behlulit në Brezovicë

27/12/2020

Shyhretja publikon pamje nga shtëpia e saj në Brezovicë. Këtë vit kemi pasur rastin të shohim përkushtimin e madh që ka Shyhretja për familje, pasi ... Read More

Elita me djalin pozojnë të zhveshur, ky është reagimi i Gjikos

26/12/2020

Elita me djalin pozojnë të zhveshur. Kemi pasur rastin të shohim të gjithë të famshmit shqiptar duke realizuar sete të bukura fotografike për festat e ... Read More

Bisedimet me Juventusin, sqarohet Arturo Vidal

26/12/2020

Mesfushori i Interit, Arturo Vidal, ka squaruar raportimet se ka pasur kontakte mes tij dhe klubit të Juventusit. Arturo Vidal është transferuar në verën e ... Read More

Këto simptoma ju paralajmërojnë për kancer të buzëve

20/12/2020

Deri tani kemi pasur të dëgjojmë për mijëra raste të kancerit, i cili po merr jetë njerëzish. Një lloj i tij është shpërhapur edhe në ... Read More

Ibrahimovic apo Ronaldo? Cili është më i rëndësishëm për skuadrat e tyre

24/11/2020

Kohët e fundit ka pasur shumë debate në media nëse Zlatan Ibrahimovic apo Cristiano Ronaldo janë më të rëndësishëm për skuadrat e tyre përkatëse. Ibrahimovic ... Read More