Tag: ndarjes

Trejsi “dorëzohet” në gjetjen e një partneri, modelja mbetet single

21/11/2020

Trejsi Sejdini është një ndër vajzat më të përfolura në showbiz-in tonë. Pas ndarjes nga Leonard Duka, duket se jeta e saj ndryshoi plotësisht. 20-vjeçarja ... Read More

Vin Veli flet për Bora Zemanin: Kur ke fëmijë në mes, duhet të mbash miqësi

21/11/2020

Tre vite më parë bëri bujë në media lajmi i ndarjes së Bora Zemanit dhe Vin Velit. Çifti për një kohë të gjatë vendosën të ... Read More

Elvana Gjata e pikëlluar pas ndarjes nga jeta të Koço Devoles: E lumtur që të kam njohur

08/11/2020

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata ka shprehur trishtim pas ndarjes nga jeta të ikonës së Humorit Koço Devole. Me anë të një postimi në ,Instagram’, ... Read More

Ndarja nga jeta e Koço Devoles/ Jul Deda: Na trishtove! Gjithë jetën na dhurove kënaqësi, faleminderit për gjithçka

08/11/2020

Aktori i humorit Jul Deda ka reaguar pas ndarjes nga jeta të ikonës së humorit Koço Devole. Me anë të një postimi në ‘Instagram’ ku ... Read More

Kaltrina Selimi shënon daljen e parë publike, pas ndarjes nga jeta të nënës

06/11/2020

Pas ndarjes nga jeta të nënës, Kaltrina Selimi shënon daljen e parë publike. Kaltrina Selimi është shkëputur nga skena muzikore pas vdekjes së nënë saj. ... Read More

Ndarja nga jeta e trajnerit shkodran Vildan Tufi, Meta: Humbje shumë e madhe, kolos i sportit shqiptar!

18/10/2020

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka shprehur dhimbjen për lajmin e ndarjes nga jeta të trajnerit shkodran të atletikës. Vildan Tufi. Meta shprehet se është ... Read More

Seldi drejt fejesës për herë të katërt. Kush është modelja që i ka rrëmbyer zemrën këngëtarit

19/09/2020

Pas ndarjes nga Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu ka bërë publike lidhjen e re të dashurisë. Ishte pikërisht ditëlindja e të dashurës së tij kur ai ... Read More

“Sa herë je fejuar?” Partnerja ngacmon Seldin me pyetjen epike dhe tregon reagimin e tij

16/09/2020

Pas kohë pas ndarjes nga këngëtarja Mimoza Shkodra, Seldi Qalliu na prezantoi me partneren e tij, Sindin. Kjo e fundit jeton në Belgjikë dhe punon si ... Read More

Asgjë s’është e pamundur, 4 hapat që duhet të ndiqni për të HARRUAR një dashuri të humbur

22/08/2020

Kur kemi dashur dikë, edhe pas ndarjes ne vazhdojmë të jetojmë në kujtimet e së kaluarës, shpesh duke përfunduar të shkatërruar emocionalisht, pasi nuk jemi ... Read More

Mozzik flet për ndarjen nga Loredana: Nuk ndihem fajtor për asnjë vendim që kam marrë, Hana do rritet dhe do e kuptojë

24/07/2020

Mozzik dhe Loredana kanë qenë një ndër dyshet më të përfolur pas ndarjes së tyre, për të cilën reperi është shprehur se çdo gjë mes ... Read More

Pas ndarjes nga futbollisti, Oriola Marashi nis pushimet në Shëngjin, ja kush e shoqëron (Foto)

20/07/2020

Modelja e njohur Oriola Marashi pas ndarjes me futbollistin Eroz Grezda dhe pushimeve në Kroaci, ka zbuluar se ndodhet në Shëngjin. Tashmë nën shoqërinë e ... Read More

Zbulohet lidhja e re e showbizz-it, Stresi në krahët e modeles

04/07/2020

Pas ndarjes nga Kejsi reperi nis historinë e dashurisë, kush është biondja që i ka rrëmbyer zemrën –  Stresi prej kohësh ka qenë në qendër ... Read More