Tag: ndarë

U fjalosën në Stamboll, dalin detaje për ndarjen e Teas nga Bearti

25/03/2021

Tea dhe Bearti janë ndarë. Pak javë pasi zyrtarizuan raportin e tyre të dashurisë të nisur rreth muajit dhjetor, në ditëlindjen e Teas, ata i ... Read More

Tea i përgjigjet pa hezim pyetjes se a është shtatzënë

21/03/2021

A është shtatzënë – përgjigjet Tea. Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, gjatë ditës së djeshme ka ndarë një pyetësor me ndjekësit e saj në rrjetin ... Read More

6 muaj pas fejesës, këngëtarja e njohur i jep fund romancës

11/03/2021

Këngëtarja e njohur është ndarë nga i fejuari i saj. Demi Lovato ka përmendur se mund të ketë një prishje të fejesës me Max Ehrich. ... Read More

Arjola Demiri rrëfen mes lotësh momentet pas divorcit: Shkova dhe rrëmbeva vajzën time

04/03/2021

Aktorja e njohur Arjola Demiri ka ndarë me publikun historinë që ka perjetuar gjatë gjyqit me ish-bashkëshortin për kujdestarinë e fëmijëve. Në emisionin ‘E ardhmja ... Read More

“Familja jonë po shtohet”, blogerja shqiptare jep lajmin e ëmbël: Nënë për herë të tretë

28/02/2021

Vjosa Muriqi, blogerja shqiptare ka ndarë një lajm shumë të ëmbël me ndjekësit në rrjetin e saj social Instagram. Ajo ka bërë të ditur se ... Read More

Goldi me nuse e qesin djalin në shëtitje, por vëmendje merr diçka tjetër

21/02/2021

Gold AG ndan pamjet e ëmbla të gruas dhe djalit. Ermira dhe Gold AG kanë ndarë pamje të djalit në rrjete sociale. Çifti i njohur ... Read More

Luana publikon foto kur ishte 16 vjeç, kaq shumë ka ndryshuar

20/02/2021

Luana publikon imazhin kur ishte vetëm 16 vjeçare. Luana ka ndarë një fotografi nga koha kur ishte 16 vjeçare. Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana ... Read More

Ryva shfaqet duke u ‘rrezitur’ në Durrës

20/02/2021

Ryva po shijon disa ditë pushimi në Durrës. Këngëtarja Ryva Kajtazi ka ndarë me ndjekësit imazhe nga udhëtimi i saj në Shqipëri. Në një fotografi, ... Read More

Vdes aktori i njohur shqiptar

13/02/2021

Ndërron jetë aktori i njohur shqiptar, Andon Qesari. Është ndarë nga jeta në moshën 78-vjeçare aktori dhe regjisori i njohur shqiptar, Andon Qesari. Lajmin e ... Read More

Gjendet e vdekur në moshën 25-vjeçare modelja e njohur

10/02/2021

Modelja Kasia Lenhardt është ndarë nga jeta ditën e martë. Modelja në moshën 25 vjeçare ka lënë pas një djalë. E lindur në Poloni, ajo ... Read More

Nexhmije Pagarusha duke kënduar pak ditë para se të vdiste, dalin pamje të papublikuara më parë

08/02/2021

Janë bërë një vit që kur është ndarë nga jeta bilbili i Kosovës, Nexhmije Pagarusha. Edhe në ditët e fundit të jetës së saj, bilbili ... Read More

Lajm i trishtë për sportin, ndahet nga jeta parakohe ish-futbollisti malazez i Skënderbeut

07/02/2021

Është ndarë nga jeta në moshën 63-vjeçare ish-futbollisti i Skënderbeut dhe ekipit kombëtar “Shpresa”, Milutin Kërçiç, i cili vuante prej disa kohësh nga një sëmundje ... Read More