Tag: mbyllur

Paqe në “Olimpiko”, mes Romës dhe Interit feston vetëm Milan

10/01/2021

Është mbyllur pa fitues sfida më e rëndësishme e javës së 17-të në Serie A. Roma dhe Inter barazuan 2-2, duke i bërë një dhuratë ... Read More

Celentano: Kurrë nuk kam bërë vaksina, por jam dakord ta bëj tani

04/01/2021

Bashkëshortja ime, Claudia dhe unë kemi qenë të mbyllur praktikisht për një vit në shtëpi, deklaroi duke qeshur kantautori dhe këngëtari i adhuruar italian, Adriano ... Read More

Kombëtarja e Kosovës U21 i mbyll me humbje kualifikimet për ‘EURO2021’

17/11/2020

Kosova U21 i mbyll me humbje kualifikimet për ‘EURO2021’. Kombëtarja e Kosovës U21 e ka mbyllur ciklin me humbje në kualifikueset për Kampionatin Evropian të ... Read More

Milani e mbyll pjesën e parë me epërsi ndaj Prague, e Tottenhami befasohet nga Antwerp

29/10/2020

Është mbyllur pjesa e parë në ndeshjet e Ligës së Evropës qe kanë nisur në 18:55. Tashmë kanë përfunduar pjesët e para të dy takimeve ... Read More

Barazim i vakët ndaj Kazakistanit, Berisha: Duhet të fitonim të paktën 3-0. Me këtë shpirt të shkojmë edhe …

11/10/2020

Është mbyllur në barazim pa gola sfida mes Kazakistanit dhe Shqipërisë e vlefshme për Ligën e Kombeve. Një performancë jo bindëse për të besuarit e ... Read More

Majk bashkohet me Majlindën? Zbulohet e vërteta

10/10/2020

Historia e dashurisë së Majkut dhe Majlindës, edhe pse është mbyllur para lindjes së djalit të tyre, Roan, ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes. ... Read More

Fëmija i mitur lihet i vetëm në banesë, tentativë tronditëse për të dalë nga dritarja

21/08/2020

E tmerrshme! Një fëmijë i mitur është lënë i vetëm dhe madje i mbyllur në banesë. Ai ka dalë në dritare, ndoshta në përpjekje për ... Read More

“Ju nuk jeni kurrë si ne, shkoni e merreni titullin me Ballshin”, Erjon Braçe thumbon Tiranën pas barazimit në derbi

11/07/2020

Pas derbit të mbyllur mes Partizanit dhe Tiranës në shifrat 1-1, ka reaguar zëvendëskryeministri, Erjon Braçe. Përmes një postimi në “Instagram”, Braçe, i cili është ... Read More

Çfarë nuk dimë ende për koronavirusin?

04/06/2020

Virusi ka qenë në të gjithë botën për rreth 180 ditë, duke na mbyllur të gjithëve dhe duke mbyllur miliona vende pune – si dhe ... Read More

Liga e Serie A vendos: Kampionati italian do të nisë më 13 qershor

13/05/2020

Duke qenë se duhet mbyllur çdo gjë brenda 2 gushtit për t’i lënë hapësirë Champions League dhe Europa League, në mbledhjen e sotme që Liga ... Read More

Shëtitje me biçikletë dhe pasioni për gatimin, Carlo Ancelotti rrëfen karantinën e tij

12/04/2020

Everton, ashtu si të gjithë klubet e tjera europiane, ka mbyllur dyert prej më shumë se një muaj, një periudhë e vështirë për të gjithë, ... Read More

Irini Qirjako rrëfen bisedën me vajzën mjeke në Gjermani: Më thotë është virus i egër! Jemi në merak se përballet me pacientët

03/04/2020

Irini Qirjako ka rrëfyer për “Vizioni i Pasdites” si po i përballon ditët e mbyllur në shtëpinë e saj, duke ndarë edhe merakun e saj ... Read More