Tag: marrin

A po i fitojnë nga 30 mijë euro në dasma, Aida Doçi vjen me këtë deklaratë

22/09/2021

Thonë se marrin nga 30 mijë euro bakshish në dasma, Aida Doçi dyshon në këto deklarata të këngëtarëve Këngëtarja ka treguar të pathëna nga jeta ... Read More

Rrahmani fantastik, Napoli fiton për ta marrë kreun në Seria A

20/09/2021

Napoli triumfon ndaj Udinese, Rrahmani realizon gol dhe marrin kreun e Seria A. Napoli ka shënuar fitore në udhëtim te Udinese, në kuadër të xhiros ... Read More

Studimi gjen se punëtorët që po plaken po zëvendësohen me robotë

20/09/2021

16:56 | 19 Shtator 2021 Rezulton se robotët po marrin punët më shpejt në të gjithë botën në vendet ku njerëzit janë duke u plakur ... Read More

Familjarët nuk i flasin dy prej vajzave të “Për’puthen” dhe shkak u bë emisioni!

13/09/2021

Sezoni i tretë i Përputhen sapo ka filluar dhe konkurrentët e rinj po marrin gjithë vëmendjen.Në puntatën e sotme dy konkurrentet Ada me Arlidën, e ... Read More

Ndryshime drastike – Raste të rralla kur këngëtaret e njohura i shohim pa grim!

23/08/2021

Një pjesë e madhe e estradës shqiptare, rrallëherë marrin guximin të publikojnë fotografi pa qenë të kuruara deri në detaj. Duke qenë figura të njohura ... Read More

Studimi i fundit: Të rriturit që marrin AstraZeneca kanë më pak antitrupa se ata që marrin Pfizer

15/07/2021

Të rriturit që marrin AstraZeneca kanë më pak antitrupa se ata që marrin Pfizer. Britanikët e moshuar që e kanë marrë vaksinën e kompanisë AstraZeneca ... Read More

Milan nuk heq dorë nga Bakayoko, ky është lajmi i fundit nga Italia

13/07/2021

Drejtuesit e Milanit po vazhdojnë të marrin në konsideratë mundësinë e një kthimi për Tiemoue Bakayoko. Ll Corriere dello Sport shkruan se ardhja e përhershme ... Read More

Tifozët e Realit marrin e lajmin e papritur, Perez ka njoftuar Ancelottin për një veprim shokues

27/06/2021

Tifozët e Realit marrin e lajmin e papritur, Perez ka njoftuar Ancelottin që s’do të bëj asnjë transferim këtë verë. Klubi i Real Madrid nuk ... Read More

Gjermania tregon edhe njëherë tjetër se nuk vdes kurrë, i shënon katër gola Portugalisë

19/06/2021

Pancerat marrin fitoren e parë në grup, duke mposhtur 4-2 Portugalinë dhe duke u pozicionuar tashmë të dytët pas Francës. Pas një goli të anuluar ... Read More

Top formacioni me lojtarët që nuk do marrin pjesë në “Euro 2020” shkaku i lëndimeve

10/06/2021

Formacioni me top lojtarët që nuk do marrin pjesë në “Euro 2020” shkaku i lëndimeve. Nesër do nis Kampionati Evropian “Euro 2020”, ku sfida hapëse ... Read More

Lista me 20 gjërat që duhet t’i zgjidhin klubet e mëdha këtë verë

06/06/2021

Këto janë 20 vendimet e mëdha që duhet t’i marrin klubet këtë verë. Ky afat kalimtar veror premton shumë dhe pritet të jetë emocionues për ... Read More

Dasma përrallore e Ariana Grandes – thyhet çdo rekord

28/05/2021

Ariana Grande thyen rekord – Imazhet e martesës së saj marrin 25 milionë pëlqime në Instagram. Ariana Grande dhe bashkëshorti i saj, Dalton Gomez, kanë ... Read More