Tag: lidhur

A po largohet nga Real Madridi? Më në fund vendos Isco

04/03/2021

Isco më në fund ka folur në lidhje me të ardhmen e tij. Mesfushori Isco mbetet në dyshime lidhur me te ardhmen te Real Madrid, ... Read More

Varianti i Afrikës së Jugut: Simptoma e cila ka shumë të ngjarë të çojë në shtrim në spital

03/02/2021

Varianti i Afrikës së Jugut ka qenë i lidhur me 105 raste në Mbretërinë e Bashkuar deri më tani dhe ky numër ka të ngjarë ... Read More

E papritur, djali i Ardit Gjebreas u nda nga e fejuara për Vildane Zenelin

24/01/2021

Djali i Ardit Gjebreas la të fejuarën për t’u lidhur me Vildane Zenelin Vildane Zeneli pothuajse çdo ditë komentohet në shtypin rozë për pozat seksi, ... Read More

Ja si ta dalloni mishin nëse është i freskët dhe jo i vjetër

24/01/2021

Edhe pse dietologët shprehen vazhdimisht skeptikë lidhur me konsumimin e mishit, sidomos atij të kuq, ai është një ndër burimet më të rëndësishme të furnizimit ... Read More

Kujdes: Mos u lidhni kurrë në këto vende me Wi-Fi

30/12/2020

Ju ndoshta jeni lidhur me internet të paktën një herë në një qendër tregtare apo hotel, qoftë për arsye biznesi apo private, pa menduar nëse ... Read More

Do të ketë të reja lidhur me Cavanin, vjen paralajmërimi nga Solskjaer

28/12/2020

Solskjaer paralajmëron të reja lidhur me Edinson Cavani. Edinson Cavani mund të qëndrojë më gjatë në “Old Trafford”. Pavarësisht që ende nuk po luan shumë, ... Read More

A ju sjell fat të keq pasqyra e thyer?, ja e vërteta

16/12/2020

Ka mundësi që ky besim të jetë i lidhur me vlerën e madhe simbolike që ka pasqyra: një objekt magjik i aftë për të kopjuar ... Read More

Kujdes: Në këto vende mos u lidhni kurrë me WiFi

15/12/2020

Në këto vende mos u lidhni kurrë me WiFi. Ndoshta jeni lidhur me internet të paktën një herë në një qendër tregtare apo hotel, qoftë ... Read More

“Të ndihmojmë familjen e tij”/ Noizy reagon për protestën, por ka edhe një kunjë për Stresin

15/12/2020

Artisti i njohur me emrin Noizy ka dalë kundër Stresit, lidhur me protestën e fundit.Arkimed Lushaj i njohur si Stresi është shprehur se kauza e ... Read More

Policia po e kërkon gjithkah, Stresi arratiset nga Shqipëria në Kosovë me makinë funeralesh!

12/12/2020

Stresi ka rrëfyer momentin e ikjes nga Policia, pasi po kërkohet lidhur me pjesëmarrjen në protestë. Emri i Stresit është bërë shumë i komentuar ditët ... Read More

Vrasja e Klodian Rashës, reagon Alketa Vejsiu: Revoltë për këtë akt të tmerrshëm brutal

10/12/2020

Moderatorja Alketa Vejsiu ka reaguar pak minuta më parë, lidhur me ngjarjen e rëndë që tronditi vendin, ku një 25-vjeçar u qëllua për vdekje nga ... Read More

Nuk duron më, pas lajmeve për lidhjen me Miss-in, Majk e bën këtë veprim të papritur

09/11/2020

Majk ka dhënë përgjigjen e tij lidhur me raportimet e fundit. Dy ditë më parë bëri xhiron e rrjetit lajmi se reperi i njohur Majk ... Read More