Tag: Leonora

Leonora rregullohet bukur për burrin e saj, po duket si ‘kukull’

15/01/2021

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë ... Read More

Leonora Jakupi merr gjithë vëmendjen me sitilin e ri, kështu nuk e keni parë asnjëherë

13/01/2021

Leonora shfaq stilin e saj të veçantë rrugëve të Prishtinës. Leonora Jakupi është një këngëtare e dalluar në mediat rozë. Duke qenë aktive në forma ... Read More

Një femër me fat si Leonora, pranoi dhuratën më të bukur

12/01/2021

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë ... Read More

Shikoni çfarë fotografie i bën i dashuri Leonora Jakupit

06/01/2021

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë ... Read More

Leonora Jakupi e papërmbajtshme në shpenzime/ Rreth 26 mijë euro për një dalje televizive

03/01/2021

Leonora Jakupi është ndër personazhet që rallë shfaqet në media. Ndaj çdo dalje e saj, shoqërohet gjithnjë me shumë sharm. Këngëtarja ishte e ftuar në ... Read More

Letra e partnerit emocionin Leonorën: Prej nëntë vitesh jemi bashkë

02/01/2021

Leonora Jakupi emocionohet nga letra e partnerit që ia dërgoi në emision: Prej nëntë vitesh jemi bashkë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi është shprehur ... Read More

Njihet si “baba i tenderëve”, a është ky i dashuri i Leonora Jakupit?

02/01/2021

I njohur si “baba i tenderëve”, a është ky i dashuri i Leonora Jakupit. Leonora Jakupi ka folur për herë të parë për partnerin e ... Read More

Leonora vishet në fustan të kuq, provovokon rëndë me këtë detaj

29/12/2020

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë ... Read More

Kush është mashkulli në krahët e të cilit po ‘pushon’ Leonora, e njihni të gjithë ju

28/12/2020

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë ... Read More

Leonora Jakupi e thotë hapur: Nora Istrefi duhet të më kërkoj falje

27/12/2020

Leonora Jakupi: Nora Istrefi duhet të më kërkoj falje. Një hatërmbetje mes Leonora Jakupit dhe Nora Istrefit askush nuk do ta mendonte por asgjë nuk ... Read More

Ndryshojnë rrethanat, Leonora Jakupi këndon ‘live’ këngën e Adelina Ismailit

26/12/2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, gjatë karrierës së saj në muzikë, njihet për një numër të madh hitesh. Së fundi, artistja ishte e ftuar ... Read More

Leonora Jakupi vendos ta kaloj vikendin në këtë vend

19/12/2020

Ja ku ka vendosur të kaloj vikendin Leonora Jakupi. Të gjithë jemi mësuar ta shohim mjaftë aktive në projekte muzikore. Duke vendosur ti distancohet pak ... Read More