Tag: Kukaj

Violeta del në qytet me veshje sportive, lë ‘pa mend’ me pamjen

15/01/2021

Violetë Kukaj vazhdon të jetë një këngëtare tejet e pëlqyer për publikun. Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e ... Read More

Flet ish-burri i Violeta Kajtazit, tregon kur dhe si e takoi për herë të parë këngëtaren

13/01/2021

Ish-burri i Violetë Kukaj tregon se e takoi këngëtaren në moshën 12-vjeçare. Violetë Kukaj së fundmi ka qenë në qendër të mediave rozë për pamjen ... Read More

Nuk e kemi parë asnjëherë, Violetë Kukaj paska një vajzë kaq të bukur

10/01/2021

Bëmë nënë të të ngjaj. Violetë Kukaj është këngëtarja kosovare që ka kontribuar me shumë këngë e hite në skenën muzikore. Edhe Violeta vite më ... Read More

Violeta vishet plot stil për të dalë, palltoja e saj merr gjithë vëmendjen

08/01/2021

Violetë Kukaj vazhdon të jetë një këngëtare tejet e pëlqyer për publikun. Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e ... Read More

Mosha vetëm një numër për Violetën, sfidon të gjitha në postimin e fundi

22/12/2020

Violetë Kukaj është një prej këngëtareve më të përfolura kosovare,. Ndonëse gati 50 vjeçe, ajo po arrin të mbahet në formë të mirë. Është fytyra ... Read More

Violeta ‘sfidon’ moshën, shfaqen mahnitëse e veshur në fustan të mbuluar me ar

30/10/2020

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar. Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj ... Read More

Violeta bëhet sërish ‘nuse’, mahnitë me pamjen e fundit

30/10/2020

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar. Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj ... Read More

A është ndarë nga bashkëshorti? Violeta Kukaj zbulon të vërtetën

11/04/2019

Këngëtarja shumë e dashur shqiptare, Violeta Kukaj ishte e ftuar në emisionin "Mirage". Në emisionin “Mirage”, Violetë Kukaj shpalosi shumëçka nga karriera dhe jeta e ... Read More

Violeta Kukaj flet për operacionet plastike, tregon se a ka bërë ndonjë të tillë

08/04/2019

Violeta Kukaj flet për operacionet plastike, tregon se a ka bërë ndonjë të tillë Violeta Kukaj ka treguar nëse ka bërë ndonjë ndërhyrje në fytyrë. ... Read More

Violeta Kukaj emocionohet kur flet për humbjet në familje

07/04/2019

Violeta Kukaj ka folur për periudhën kur u shkëput nga muzika për pak kohë. Violeta Kukaj ishte e ftuar të premtën që kemi lënë pas ... Read More

Violeta Kukaj tregon se a do të realizojë sërish këngë me motive fetare

06/04/2019

Violeta Kukaj pas suksesit të këngës me motive fetare, që e solli kohë më parë, tregon se a do të bëjë edhe një të tillë. ... Read More

A është ndarë nga bashkëshorti? Flet për herë të parë Violeta Kukaj

06/04/2019

Këngëtarja shumë e dashur shqiptare, Violeta Kukaj ishte e ftuar në emisionin "Mirage". Në emisionin “Mirage”, Violetë Kukaj shpalosi shumëçka nga karriera dhe jeta e ... Read More