Tag: kontakt

Ja se çfarë duhet të bëni dhe çfarë jo nëse ju bie telefoni në ujë

04/01/2021

Të gjithëve na ka ndodhur të paktën njëherë që telefoni të na ketë rënë në kontakt me ujin dhe të na jetë ngrirë gjaku sepse ... Read More

Lamtumirë Man Utd, Sanchez transferohet në Serie A

25/04/2019

Një kontakt i topit që vlen mijëra euro, kjo është përmbledhja përfekte e sezonit të Alexis Sanchez te Manchester United. Ylli kilian, u paraqit vetëm ... Read More

Shkenca thotë që muskujt rriten (edhe) nga paratë

02/04/2019

Qëndroni në kontakt me paratë për të qenë të shpërblyer me praninë e aleatit të fuqishëm – testosteronit Hulumtimi i publikuar me titull: ”Personaliteti dhe ... Read More

Babai i Neymarit: Nuk kemi pasur kontakte me Barcelonën, zërat e largimit janë argëtuese   

17/02/2019

Babai i Neymarit këmbëngul se ai nuk ka pasur ndonjë kontakt me Barcelonën për yllin e PSG-së që kthehet në Camp Nou, teksa zërat për ... Read More

United, Chelsea dhe Tottenhami kontaktojnë Realin për Balen

06/02/2019

Gjigantët e Ligës Premier janë në kontakt me Real Madridin rreth situatës së Gareth Balet. Shefi i Okdiario Eduardo Inda, duke folur në El Chiringuito, ... Read More