Tag: kërkon

Qëllohet për vdekje reperi i njohur

07/03/2021

Reperi nga Hjuston, Chucky Trill qëllohet për vdekje. Policia po kërkon dëshmitarë dhe informacione pasi reperi i Hjustonit Chucky Trill u qëllua të premten në ... Read More

“Çmenden” fansat, ylli i Liverpool kërkon të largohet

06/03/2021

Ylli i Liverpoolit kërkon të largohet nga Anfield. Mohamed Salah dëshiron të largohet nga Liverpooli. Sipas mediave angleze ylli egjiptian dëshiron të provoj një aventurë ... Read More

Lamtumirë Milan, Donnarumma po transferohet në Premierligë

02/03/2021

Chelsea kërkon Donarumman. Chelsea po kërkon ta bind portierin e Milanit, Gianluigi Donnarumman për të firmosur parakontratë, të cilën thuhet se italiani e ka në ... Read More

Arsenali kërkon të mbyllë gjithçka në ‘Emirates’ kundër Benficas me Xhakën titullar

25/02/2021

Me Xhakën titullar, Arsenali kërkon të mbyllë gjithçka në ‘Emirates’ kundër Benficas. Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Arsenalit dhe Benficas. Sfida e parë ... Read More

Portieri i Elches ia kërkon fanellën Messit, veprimi i këtij të fundi ishte befasues

24/02/2021

Portieri i Elches ia kërkon fanellën Messit, befasohet nga veprimi i Leos. Edgar Badía (lojtari i Elches) ia ka kërkuar Lionel Messit fanellën në fund ... Read More

E pranon gabimin: Conte kërkon falje për gjestin fyes ndaj Juventusi

13/02/2021

Conte kërkon falje për gjestin fyes ndaj Juventusit. Trajneri i Interit, Antonio Conte kërkoi falje për gjestin fyes që ai e bëri në drejtim të ... Read More

Milani kërkon të transferojë yllin e Manchester Unitedit

09/02/2021

Milani kërkon të transferojë përfundimisht mbrojtësin e Man Utd. Milani thuhet se po planifikon të hapë bisedimet me Manchester United për një lëvizje të përhershme ... Read More

Anelotti po e bën tranferin e madh nga Interi

02/02/2021

Ancelotti transferon yllin e Interit. Carlo Ancelotti kërkon përforcimin e skuadrës së tij nga Serie A ku objektivi i rradhës është kroati i Interit, Ivan ... Read More

Barcelona merr këtë vendim për Dembelen

25/01/2021

Barcelona synon t’ia zgjasë kontratën Dembeles. Klubi spanjoll, Barcelona po kërkon të rinovojë kontratën e sulmuesit francez, Ousmane Dembele. Marrëveshja e tij aktuale skadon në ... Read More

Këto janë formacionet zyrtare të ndeshjes PSG – Montpellier

22/01/2021

PSG – Montpellier, këto janë formacionet zyrtare. Paris Saint-Germain kërkon fitore ndaj skuadrës Montpellier në kuadër të xhiros së 21-të të Ligue 1. Parisienët qëndrojnë ... Read More

Arsenali po e ‘rrëmben’ yllin e madh

20/01/2021

Arsenal e kërkon Odegaardin. Mikel Arteta është thënë një fans i madh për norvegjezin. Arsenali është duke e monitoruar nga afër mesfushorin ofensivë të Real ... Read More

Barcelona vë në shënjestër yllin e Inter

19/01/2021

Barcelona po planifikon të transferojë yllin e Interit. Barcelona po kërkon të transferojë lojtarë të ri për të transformuar mesfushën e tyre. La Gazette dello ... Read More