Tag: këngëtaret

Kush ia bëri këtë befasi kaq të këndshme Kidës?

03/03/2021

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më të dashura për publikun. Ajo është shumë e përfolur edhe për pamjen e saj, shkruan ORAinfo. ... Read More

Një kunatë si Edona, kështu e uron nusen e Milotit për ditëlindje

01/03/2021

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare. Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ... Read More

Aurela Gaçe flet për ankthin dhe periudhën e vështirë: Laja borxhet…

27/02/2021

Këngëtarja Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të preferuara për publikun. Ajo gjithashtu është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan vazhdimisht momente nga ... Read More

Kida na prezanton me veturën e saj super-luksoze

26/02/2021

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë. Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe ... Read More

Kida ndryshon sërish ngjyrën dhe stilin e flokëve, kësaj radhe i ka rënë pikës

25/02/2021

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë. Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe ... Read More

Si u tradhëtua nga ish-bashkëshorti, vjen rrëfimi i dhimbshëm nga Albërie Hadërgjonaj

22/02/2021

Alberije Hadërgjonaj rrëfen sesi është tradhtuar nga ish-burri. Ajo është ndër këngëtaret shqiptare që për vite me radhë është pëlqyer nga audience e gjerë. Albërija ... Read More

Shpat Kasapi shkon për skijim me nusen, e gjithë vëmendja te Selvija

19/02/2021

Shpat Kasapi është njëri ndër këngëtarët më të njohur shqiptar. Këngët e tij vazhdojnë të jenë shumë të pëlqyera, shkruan ORAinfo. Shpati së fundmi është ... Read More

Kida sapo doli nga frizerja, ka bërë grimin më të veçantë që keni parë

16/02/2021

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë. Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe ... Read More

Enca na prezanton me veturën e saj super-luksoze

16/02/2021

Enca Haxhiu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo vazhdon të sjellë këngë shumë të bukura, shkruan ORAinfo. Këngëtarja në fjalë është shumë ... Read More

Roberti në darkë ‘romantike’ me personazhin që e njihni të gjithë

15/02/2021

Robert Berisha është ndër këngëtaret dhe muzikantët më të njohur në vend. Ai tashmë ka filluar ta ushtroi edhe profesionin e moderatorit, shkruan ORAinfo. Roberti ... Read More

Pas kaq vitesh Meda ndryshon stilin e flokëve, nuk do ta njihni me këtë pamje

08/02/2021

Meda është ndër këngëtarët më të dashur për publikun tonë. Ai është i pranishëm në shumë ahengje familjare, shkruan ORAinfo. Ai është shumë aktiv edhe ... Read More

Anxhela Peristeri zbulon pagesën më të lartë që ka marrë në një koncert

08/02/2021

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera për publikun shqiptar, edhe padyshim edhe pagesa e saj për një koncert është e lartë. Bëhet fjalë ... Read More