Tag: këngëtaret

Adelina vishet me fustan të ngushtë, stili i ri i flokëve i’a merr gjithë vëmendjen!

07/06/2021

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë ... Read More

E ofendoi për format trupore, Xhesika Polo ka një mesazh për ndjekësen: Injoranca nuk ka brirë

07/06/2021

Xhesika Polo është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun, e cila numëron një sërë këngësh në repertorin e saj muzikor. Mirëpo, nuk mungojnë ... Read More

Kjo jetë është për Shyhrete Behlulin, këngëtarja bëhet me ‘shofer personal’

04/06/2021

Shyhrete Behluli bëhet me shofer personal. Këngëtarja është padyshim një nga këngëtaret më të arrira të muzikës popullore dhe pothuajse të gjitha veprimet e saj ... Read More

Lulja dhe Meda shfaqet në pushime prrallore, ‘zhveshja’ e këngëtarit bie në sy

04/06/2021

Meda është ndër këngëtarët më të dashur për publikun tonë. Ai është i pranishëm në shumë ahengje familjare, shkruan ORAinfo. Meda dhe gruaja e tij, ... Read More

Një zonjë e rëndë, kështu do të duket Shyhretja në klipin e ri

03/06/2021

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Pos për këngët e saj ajo njihet edhe për paraqitjet, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë ... Read More

Adelina Ismaili i befason të gjithë, transformohet në paraqitjen e fundit

29/05/2021

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë ... Read More

Era del me grim natyral, do t’ua kënaq sytë nga bukuria

28/05/2021

Sa bukur duket Era në grim natyral. Era Istrefi është një ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore. Ajo pasi që ka një përkushtim ... Read More

Çka po ndodh me Genta Ismajlin? kaq shumë është shëndoshur!

27/05/2021

Genta Ismajli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo. Gentën e ... Read More

Violetë Kukajt sot e ka ditëlindje, do të befasoheni sa vjet po i bën ajo!

26/05/2021

Violetë Kukaj është një nga këngëtaret më të dashura e të pëlqyera nga publiku shqiptar. Ka kohë të gjatë që është në skenë, ani pse ... Read More

Vali do të bëhet xheloz, Adelina shfaqet kaq provokuese në këtë fustan

24/05/2021

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë ... Read More

Ky fustan zbulon me shumë se ç’duhet turpin e Arta Bajramit

20/05/2021

Arta Bajrami është ndër këngëtaret që vazhdon të mbetët shumë e dashur për publikun. Edhe pse jo shumë aktive në muzikë, këngët e saj vazhdojnë ... Read More

Adelina Ismaili bëhet kaçurrele, kaq joshëse bukur po duket

17/05/2021

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë ... Read More