Tag: kanë

Kim Kardashian rrëfen arsyen që e çoi drejt divorcit me Kanye West

11/06/2021

Familja Kardashian-Jenner po i jep fund serialit të tyre të famshëm dhe tashmë ato kanë nisur të rrëfejnë çdo gjë nga jeta e tyre personale. ... Read More

Këngëtari shqiptar do të hapë ceremoninë e Kampionatit Europian dhe s’kemi fjalë të tregojmë sa krenarë na bëri!

10/06/2021

Më në fund gjithçka është gati për “Euro 2020”. Mediat e huaja kanë raportuar se ceremonia zyrtare do të nisë ditën e nesërme në orën ... Read More

Shkencëtarët gjejnë dinosaurin gjigant në Australi, më i madhi ndonjëherë

09/06/2021

10:49 | 8 Qershor 2021 Shkencëtarët në Australi kanë klasifikuar një specie të re dinosauri, të zbuluar në vitin 2007, si më e madhja e ... Read More

Studimi amerikan zbulon se a ndikojnë vaksinat kundër koronavirusit në fertilitet

05/06/2021

Frika se vaksinat anti-Covid mund të ndikojnë negativisht në fertilitet, kanë bërë që shumë njerëz t’i refuzojnë. Sipas Healthline, këtë e vërtetojnë edhe disa studime ... Read More

Asnjë gjuajtje në portë, Shqipëria barazon me Uellsin

05/06/2021

Shqipëria ka barazuar sot me Uellsin në miqësoren që ishte programuar prej muajsh. Kuqezinjtë kanë bërë një pjesë të parë relativisht të mirë ku dukej ... Read More

Gjithçka është gati! Ledri zbulon datën e publikimit dhe një pjesë nga kënga me Majk

04/06/2021

Ledri Vula dhe Majk kanë paralajmëruar se shumë shpejt do të sjellin një këngë të re në bashkëpunim me njëri-tjetrin. Dy artistët publikuan para disa ... Read More

Kosovës i mungojnë dy titullarë të tjerë ndaj Maltës

03/06/2021

Kosovës ndaj Maltës i mungojnë dy titullarë të tjerë. “Dardanët” e kanë marrë rrugën drejt Austrisë pa dy titullarët që luajtën ndaj San Marinos, Vedat ... Read More

U tha se këndon në dasma vetëm për 9 mijë euro, reagon Remzie Osmani

02/06/2021

Këngëtarja ka reaguar ashpër përmes rrjeteve sociale. Lajmeve të fundit që kanë qarkulluar lidhur me ofertën që kinse Remzie Osmani do kërkoi vetëm 9 mijë ... Read More

Shkëmbimi spektakolar: Inter dhe Juventus shkëmbejnë yjet e tyre

01/06/2021

Epoka Inzaghi-Allegri: Inter dhe Juventus shkëmbejnë yjet e tyre. Inter dhe Juventus kanë gati shkëmbimin spektakolar për merkaton verës. Simone Inzaghi dhe Massimiliano Allegri kanë ... Read More

Miqësoret e qershorit, Shqipëria ‘humb’ Odise Roshin, sulmuesi ka pësuar tërheqje muskulare

01/06/2021

Problemet kanë filluar për Shqipërinë ende pa zbritur në fushë. Odise Roshi konfirmohet si mungesa e parë e Edy Rejas për sfidat ndaj Uellsit e ... Read More

Po ndodh e papritura, Real Madridi po e mendon rikthimin e Carlo Ancelottit

31/05/2021

Mediat në Spanjë kanë hedhur një “bombë” në lidhje me Real Madridin. Sipas “Cope”, “Mbretërit” janë duke menduar ta kthejnë Carlo Ancelottin si trajner. Ancelotti ... Read More

Adelina Berisha transformohet komplet për klipin

29/05/2021

Sikurse shumë artistë që kanë paralajmëruar këngë për sezonën e nxehtë, edhe Adelina veproi njësoi. Këngëtarja me anë të rrjeteve sociale bëri të ditur se ... Read More