Tag: Jonida

Pasi vajza e ministrit ia mori të dashurin, Jonida i bën këtë urim të papritur

27/02/2021

Jonida Maliqi flet për ndarjen nga Romeo, komenton lidhjen e tij të re me vajzën e ministrit: Iu uroj jetë të lumtur çiftit. Këngëtarja e ... Read More

Pas ndarjes nga Jonida, Romeo në krahët e vajzës së ministrit, Aleksia Peleshi provokon me foton e fundit

21/02/2021

Dy ditë më parë në media qarkulloi lajme se pas ndarjes nga Jonida Maliqi, Romeo kishte nisur një lidhje me Aleksia Peleshin, vajza e ministrit ... Read More

Jonida Maliqi i jep fund lidhjes me Romeo Veshajn

14/02/2021

Jonida Maliqi i jep fund lidhjes me aktorin 13 vjet më të vogël.  Lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtarja, e cila i ka pranuar modeles ... Read More

Jonida është ndarë nga Romeo, këngëtarja në gjendje të keqe emocionale

13/02/2021

Jonida Maliqi ndahet nga Romeo Veshaj. Në episodin e kësaj të shtune në emisionin ‘Jonida’s room’ në Vizion Plus, Jonida Maliqi i ka lënë të ... Read More

Moderatorja e njohur infektohet me Covid-19: Nisi me dhimbje shpatullash…

09/02/2021

Moderatorja e njohur, Jonida Shehu ka rezultuar pozitive me koronavirus. Me anë të një postimi në ‘Facebook’, moderatorja tregoi edhe simptomat duke thënë se fillimisht ... Read More

‘’U çmend pas babës’’, Jonida ndan momentin e ëmbël me të bijën

05/02/2021

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër për herë të parë me datë 18 qershor të vitit që lamë pas. Jonida solli në jetë ... Read More

“I rri 7 muaj mbi kokë…”, Jonida Vokshi zbulon fjalën e parë të Emit dhe nuk është ajo që priste

29/01/2021

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër për herë të parë në fund të qershorit. Moderatorja solli në jetë të voglën Emi, e cila ... Read More

“Mendoja se do kalonim gjithë jetën bashkë”/ Jonida Maliqi flet për ish-bashkëshortin

28/01/2021

Këngëtarja Jonida Maliqi ka qenë e ftuar në emisionin “E ardhmja është vajzë” të Abc, ku në një rubrikë e cila quhet “Në mundsh”,tregoi dy ... Read More

Jonida si zonjë e vërtetë në paraqitjen e fundit, ky detaj mori vëmendjen

26/01/2021

Jonida Maliqi është ndër këngëtaret më të njohura shqiptare. Pos për këngët e saj, ajo njihet edhe për veshjen me shumë stil, shkruan ORAinfo. Jonida ... Read More

Jonida tregon mënyrën se si i propozoi Besniku

23/01/2021

Jonida Vokshi tregon mënyrën se si i propozoi Besniku: Më ‘mashtroi’ se do të bënim kino-provë dhe kur u ktheva e pash në gjunjë. Aktorja ... Read More

Jonida Vokshi gdhend në trup dy tatuazhe domethënëse për vogëlushen e saj

18/01/2021

Moderatorja e njohur, Jonida Vokshi është bërë nënë e një vajze vetëm disa muaj më parë. Që nga ai moment , Jonida nuk i ka ... Read More

Jonida publikon foton me të ëmbël me vajzën, vogëlushja ju “shkrinë”

10/01/2021

Jonida Vokshi shfaq portretin e ëmbël të Emi-t. Aktorja ka publikuar një foto me vajzën e saj. Në qershor të vitit 2020, moderatorja Jonida Vokshi ... Read More