Tag: javës

Horoskopi për javën e ardhshme – shikoni se çfarë kanë parashikuar yjet për ju

21/11/2021

Horoskopi i javës (22 – 28 nëntor), sipas astrologut Jorgo Pulla Si do nisë java nesër për 12 shenjat e horoskopit? Cila do jetë shenja ... Read More

PSG fiton me shumë spektakël ndaj Bordeaux

06/11/2021

PSG triumfon në derbin e javës ndaj Bordeaux nën regjinë e Neymarit dhe Mbappes. Paris Saint-Germain ka fituar me rezultat 3-1 në udhëtim te Bordeaux ... Read More

“Erdh nana jote, mos m’fol ma”, Fifi i bërtet me të madhe Granitit

03/11/2021

Fifi nuk përmbahet, i bërtet me të madhe Granitit. Të martën mbrëma u mbajt spektakli i javës së katër në shtëpinë më të famshme në ... Read More

Përfundon derbi mes Tottenhamit dhe Unitedit me tre gola të shënuar

30/10/2021

Man Utd fiton thellë derbin e javës në udhëtim ndaj Tottenhamit. Manchester Unitedi ka fituar në udhëtim te Tottenham Hotspur me rezultat të pastër 3-0 ... Read More

Milan – Torino, publikohen formacionet zyrtare

26/10/2021

Milani luan me Torinon në ndeshjen e javës së 10-të të Serie A. Rosonerët kërkojnë të vazhdojnë ecurinë pozitive që kanë patur në ligë që ... Read More

“Gjithçka me skenar”/ Banori i “Big Brother Vip” bën deklaratën e bujshme për “Për’puthen”

14/10/2021

“Big Brother” ka vendosur të dënojë katër banorë të cilët gjatë javës së shkuar kanë thyer rregulla të rëndësishme të shtëpisë.Paloma, Iliri, Fifi dhe Arditi ... Read More

Këto janë shtatë ndeshjet që zhvillohen sot në Ligën e Parë

03/10/2021

Liga e Parë vazhdon edhe sot (e diel) me ndeshjet e javës së shtatë, shkruan Zeri.info. Sot në program per t’u zhvilluar janë shtatë ndeshje, ... Read More

Barazimi me Juventusin, kjo është deklarata e Piolit

20/09/2021

Juventus dhe Milan kanë luajtur baras 1-1 në derbin e javës së katërt në elitën e futbollit italian Serie A. Bardhezinjtë kaluan të parët në ... Read More

Përfundon në paqe përballja, Juventus -Milan

19/09/2021

Nuk ka fitues në derbin italian. Në Allianz Stadium është zhvilluar derbi i javës së katërt në Serie A ndërmjet Juventusit dhe Milanit që është ... Read More

Do të largohet apo do të jetë pjesë e ‘trekëndëshit’ me Neymar dhe Lionel Messi? Fati i Kylian Mbappe vendoset të hënën

12/08/2021

Në fillim të javës së ardhshme, “ylli” francez, Kylian Mbappe do të ketë një takim me presidentin e PSG Al-Kheklaifi, ku do t’i komunikojë vendimin ... Read More

Mozzik ironozion me kthimin e Kurtit në Kosovë: “A e prune naj bumbunjer o babo”

21/07/2021

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti pas disa javës në udhëtime zyrtare është rikthyer në Kosovë. Pas rikthimit, ai ka marr një pyetje interesante nga rep ... Read More

Plani i transferimeve prej 100 milionë funtesh i Arsenalit merr formë, dy lojtarë pritet të konfirmohen gjatë javës

18/07/2021

Klubi anglez, Arsenali pritet t’i konfirmojë dy transferime gjatë javës së ardhshme dhe kosto e tyre mund të jetë 100 milionë funte. Arsenali po synon ... Read More