Tag: janë

Loredana merr guximin, i kërkon falje publikisht Mozzikut

24/09/2021

Loredana zemërthyer i kërkon falje publikisht Mozzikut Loredana dhe Mozzik janë ndarë sërish. Pas një ribashkimi që ndodhi muaj më parë mes çifti të shumë ... Read More

Lum Ledri që e ka, Sara me këtë ushqim dëshmon se është e zonja në kuzhinë

24/09/2021

Sara dhe Ledri, janë çifti më i diskutuar i show-bizzit. Ata, tani janë më të bashkuar se kurrë, pasi ata më shumë i lidh edhe ... Read More

Nora do të xhelozojë, një vajzë misterioze shfaqet krah Robertit

23/09/2021

Ani pse janë të ndarë, Nora dhe Roberti janë çifti më i komentuar i show-bizzit. Çdo gjë rreth tyre përmban lajm dhe padyshim që zgjon ... Read More

Meghan Markle dhe Princ Harry bëjnë daljen e parë publike pas lindjes së vajzës

23/09/2021

Princi Harry dhe Dukesha Meghan Markle janë në New York dhe kjo shënon daljen e tyre të parë publike pas disa muajsh. Dyshja vizituan One ... Read More

Lamtumirë Koeman? Ky pritet të jetë pasuesi i tij

23/09/2021

Nga Xavi, Henry te Roberto Martinez, “hijet” që përndjekin Koemanin. Drejtuesit e Barcelonës janë në kërkim të një figure të përshtatshme për të zëvendësuar trajnerin ... Read More

Kush është ky mashkull që iu ka afruar aq shumë Xhensilës?

22/09/2021

Xhensila Myrtezaj,këtë sezon ka qenë njëra nga këngëtaret më të kërkuara. Këngët e saj janë pëlqyer aq shumë nga publiku, pa marrëparasysh moshat, shkruan ORAinfo. ... Read More

S’ka marrëveshje Dybala – Juventus

22/09/2021

Juventusi dhe Paulo Dybala janë ende larg arritjes së një marrëveshjeje për kontratë të re, raporton “Calciomercato”. Reprezentuesi i Argjentinës po kërkon një rritje të ... Read More

“Shkojmë me një pjekje të specave”, Anita Haradinaj publikon pamje duke e bërë gati drekën

21/09/2021

Anita dhe Ramush Haradinaj janë ndër çiftet me të përfolura në trojet shqiptare. Bashkëshotrja e kryeministri Haradinaj, Anita është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet ... Read More

Barcelona pritet ta shkarkojë Koemanin, këta janë emrat e mundshëm për ta zëvendësuar atë te Barcelona

21/09/2021

Koeman pritet të shkarkohet, këta janë emrat e mundshëm për ta zëvendësuar atë te Barcelona. Aventura e Ronald Koeman te Barcelona duket se do të ... Read More

Çfarë mund të shihni në fotografitë e mëposhtme

21/09/2021

10:06 | 20 Shtator 2021 Testet e bazuara në iluzione optike mashtruese janë jashtëzakonisht të njohura në ditët e sotme. Përdoruesit e internetit i pëlqejnë ... Read More

Jo vetëm që janë rikthyer bashkë, por partnerja e ish-konkurrentit të “Për’puthen” tregon edhe unazën e fejesës(FOTO)

20/09/2021

Arsim Abduli dhe e dashura e tij janë rikthyer bashkë dhe këtë e ka konfirmuar Pranvera me anë të postimeve në llogarinë e saj në ... Read More

Robert Berisha dalë ngadalë po e fshinë Noren

18/09/2021

U aludua se Robert Berisha dhe këngëtarja Nora Istrefi janë bashkuar sërish, por mesa duket kjo nuk është e vërtet. Se ata nuk janë bashkë, ... Read More